banner851

banner955

BAŞKAN ADAYI KÜÇÜK SAHAYA İNDİ!

CHP ve İYİ Parti’nin ortak Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, hafta sonu Düzce’ye gelerek, teşkilatlarla bir araya geldi. Düzce’nin yerel yönetimine talip olarak tüm sorunlara vakıf olduğunu belirten ve ‘Hepsinin üstesinden geliriz’ diyen Küçük, “Bütün planlamalarımızı yaptık. Düzce’nin işçisinin, esnafının, sanayicisinin yüzünü güldüreceğiz.” diye konuştu.

Siyaset 30.12.2018, 14:46 31.12.2018, 17:24
6989
banner1032
Daha önce çeşitli partilerden milletvekilli ve belediye başkan adayı olan Ömer Küçük bu kez CHP ve İYİ Parti saflarında seçime giriyor. CHP ve İYİ Parti’nin Düzce için yaptığı işbirliğinin Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, haftasonu önce CHP teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Küçük ardından İYİ Parti İl Binası’nı ziyaret ederek partililerle tanıştı.


“AK Parti teşkilatları 16 yıldır Düzce’yi iyi yönetemedi”

Küçük partililere seslendiği konuşmasında, “AK Parti teşkilatları 16 yıldır Düzce’yi iyi yönetemedi, kimseyi, hiçbir kesimi mutlu edemedi. Düzce’yi istenen noktaya taşıyamadı. Bizlerin Düzce’yi mutlu etmek gibi bir sorumluluğumuz var. İyi ki gelmişim, iyi ki bu güzel insanlarla, bu büyük coşkuyla bir aradayım. Düzce’yi mutlu etme sorumluluğumuzu hep birlikte yerine getireceğiz.” dedi.

Hedeflerinin büyük olduğunu belirten Ömer Küçük, “Hedefimiz büyük. Zor bir süreç, zor bir seçim geçireceğiz. Dün birlikte hareket ettiklerimizin karşısında olmak zordur. Ancak zor olan güzeldir. Düzce onların olduğu kadar aynı zamanda bizim, hepimizindir. Bizler kimseye tepeden bakmayacak, Düzce için genel değil yerel siyaset yapacağız” dedi.“Hepimizin ortak derdi, geleceğimize marka bir şehir bırakmak”

Düzce’nin en kısa sürede marka bir şehir haline dönüşmesi gerektiğini belirten Başkan Adayı Küçük, “Benim fanatik bir yapım yok. Hepimizin ortak derdi, geleceğimize marka bir şehir bırakmak. Düzce’yi marka anlamında istenilen yere taşıyacak bilgi ve birikime sahibiz. Sadece Düzce merkez olarak bakmıyoruz bu işe, ilimizin bütününü istediğimiz yere getireceğiz, çünkü Düzce tüm ilçeleriyle, beldeleri, köyleriyle güzel. Birini çıkartırsanız bütünlük bozulur. Önce Düzce’nin insanına Düzce’yi tanıtacağız. Değişim önce etrafından başlar. Düzce’de yaşayıp daha Topuk Yaylasını, Kardüz’ü, Samandere ve Güzeldere Şelalesi’ni görme fırsatı bulamayan insanlarımız var. Önce kendi insanımıza sahip olduğumuz güzellikleri göstereceğiz. Bir şehri marka yapmak zor bir süreç değildir, sadece doğru planlama yapmak gerekir.” diye konuştu.


“Üstesinden gelinmeyecek sorunumuz yok”

“Kendimize güveniyoruz.” diyen CHP-İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, “Düzce’nin işi çok zor, belediyenin hali içler acısı, “Borç batağında” diyorlar. İnsanları ürkütüp korkutuyorlar. Biz Düzce Belediyesi’nin ne kadar borcu var, bütçesi ne durumda hepsine hakimiz. Bu yönde çalışmalar yapıyoruz. Üstesinden gelinmeyecek sorunumuz yok. Bütün planlamalarımızı yaptık. Düzce’nin işçisinin,  esnafının, sanayicisinin yüzünü güldüreceğiz. Bu konuda çok iyi bir ekibimiz var. Bu yola gönüllerini koymuş, hiçbir çıkar, hiçbir menfaat gözetmeksizin Düzce için koşan gönüllülerimiz var. Allah'ın izni ile de başarılı olacağız.” dedi.“Ömer Küçük ismi Düzce’nin bir markasıdır”

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er de “Ömer Küçük ismi Düzce’nin bir markasıdır. Ömer Küçük bizlerin değil Düzce’nin, Düzceliler’in adayıdır. Herkese dokunmuş kaç tane adam vardır Düzce’de. İşte bu Düzce’de herkese dokunan Ömer Küçük, şimdi Düzceliler ile birlikte Düzce’yi yönetecek.” şeklinde konuştu.


“İlmek ilmek, adım adım yürüttük çalışmalarımızı”

CHP ile işbirliği sürecini anlatan ve CHP’ye teşekkür eden Başkan Er, “CHP’ye teşekkür ederim. Üç aylık bir süreç yaşadık. İlmek ilmek, adım adım yürüttük çalışmalarımızı. Kimse kırılmasın, herkesin gönlü olsun istedik ve sonuçta iki partinin de çok rahat kabul ettiği Ömer Küçük üzerinde fikir birliğine vardık. Çünkü hepimiz biliyoruz ki Ömer Küçük Düzce’nin adayı. CHP’li dostlarımıza bana ve yönetimine güvendiği için tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca bu süreçte emeği geçen tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Seçimden zaferle çıkacağız.” dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 


 
 
Yorumlar (115)
Düzceli 4 yıl önce
Ömer abi nerdesin beee.Hele şükür bir adam çıktı
Yğit 4 yıl önce
Ben bilmem büyüklerimiz söylüyor zamanın da 1970 1990 seneleri çalışanların sigortalarını ödememişsin de küçükler parke olarak çıkıp şimdi esnafı halkımı davunacaksın çok komiksiniz
GÜLELİM BİRAZ 4 yıl önce
NASIL BIR ADAYSIN Kİ KİSE İCRAATINI GÖRMEMİŞ AMA HEP ÖZLENEN ADAM
GELİR DİYE YOL BEKLENEN
SİZDEN BİRİ BİZDEN BİRİ
Şu gönlümü yaralayan
Bu bahtımı karalayan
Beni dertten derde koyan
Sizden biri, sizden biri

Hep aranan, hep özlenen
Gelir diye yol gözlenen
Öldürse de çok sevilen
Sizden biri, sizden bir
Gülen aeçmen 4 yıl önce
Abi mhp iyi parti ce chr el birliğiyle AKP ye verdiniz bile seçimi ya mhp celal beyi çıkarttıp yaslanacaktı arkasına şimdi al sana biyanda erdoğan bey bi tarafta ömer bey oylar bölündü kazanan akp
İŞİ BİLEN 4 yıl önce
Arkadaşım Ömer’in İyi partiden aday olması bir PROJE Çalışmasıdır
-Daha önce MHP den dışlanmasının intikamı
-Ortağınının eski Gaziantep Ak Parti Mv olması İyi Partiye Gelerek MHP nin oylarını bölerek Ak Partinin seçimi kazanmasına yardımcı olmak istemesi
-Gelecek seçimde CHP den aday olabilmek için gündemde kalmak
OLMADI ARKADAŞIM OLMADI Seninle bu sokaklarda tam 29 yıl yarıştık
Yerel 4 yıl önce
görüyorum da havuz medyasının algısı ne kadar başarılı olmuş, AKPnin PKKya verdiği tavizi hiç bir parti ve hükümet vermemiştir...ezbere yani havuz medyası aklıyla değil kendi aklınızla düşünün...hiç bir hükümet ve parti bu kadar kandırıldık safsatalarıyla halkın karşısına çıkmamıştır. Ne anlatıyorsunuz boş konuşmayın!
DÜZCELİ81 4 yıl önce
AK PARTİ ÇIKARAMAZDI AMA BU DURUMDA AK PARTİ KESİN ALIR.MUHALEFET BÖLÜNDÜ ÇÜNKÜ.
Çilimli 4 yıl önce
Merkezde yaşayan çilimlililer olarak Ömer beye tam destek veriyoruz.. 16 yıldır AKP li belediye ne iş yaptı ki Bi 16 yıl daha mı bekleyelim.. Yeter artık oylar Ömer küçüğe
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
kapalı