banner851

banner614

BAŞKAN AY'DAN ÇARPICI İFADE

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, "Görev süremizin bitmesine 1.5 sene var. Bizden sonra gelecek arkadaşa belediyeyi daha şeffaf, daha temiz teslim etmek için çalışacağız.” dedi.

banner846
Siyaset 15.10.2017, 12:44 16.10.2017, 17:06
3767
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti 6. Olağan Merkez İlçe Kongresi'ndeki konuşmasında dikkat çeken ifadeler kullandı. Şeffaflık vurgusu yapan Ay, belediyeyi daha verimli çalıştıracağını söyledi.

Belediyeyi daha şeffaf, daha temiz teslim etmek için çalışacağız”

“Bildiğiniz gibi Sayın Keleş’in istifasının ardından 1 hafta içerisinde göreve başladım.” diyen Ay, tebrik ziyaretlerine işaret ederek, şunları kaydetti: “Ziyarete gelenleri önemsiyoruz. Bunlardan Düzce’nin sorunlarını tespit ediyoruz. Mesai sonrası müdürlerden brifing alıyorum. 1 hafta içinde bunları bitirmiş olur, belediyeyi daha rantabl çalıştıracağız. Teşkilatımızdan da destek aldık, belediyemizin işlerini takip edeceğiz. Görev süremizin bitmesine 1.5 sene var. Bizden sonra gelecek arkadaşa belediyeyi daha şeffaf, daha temiz teslim etmek için çalışacağız.”

Yorumlar (43)
taner 4 yıl önce
YA SİZ DÜZCELİYİ NE ZANNEDİYORSUNUZ SAYIN AY KELEŞ ZAMANIN DA SİZ YAPILAN İCRAATLARI BİLMENİZ LAZIM SAYIN KELEŞ YEDİ SÜLALESİNİ BELEDİYEYE YERLEŞTİRİP HALA BELEDİYEDE ETKİS VARTEMİZLİK YAPMADAN DÜZCE BELEDİYESİN DE BAŞARILI OLMANIZ MÜMKÜN
SONER ÇETİNKAYA 4 yıl önce
BAŞKAN BU DEVİRDE ÇALARSAN YARANIRSIN SEN SEN OL GAFLETE DÜŞÜP DE DÜRÜST OLMAYA ÇALIŞMA ZATEN DÜRÜST OLAMAZSIN YANINDA KESKİN GİBİ KABİLİYETSİZ BİRİ VARKEN. HARAMA DEVAMMMM.
düzceli 4 yıl önce
Timur'un fil hikayesine dönecek bu iş, aha da yazdım buraya... Mehmet Keleş'ten sonra siyaset sahnesine çıkan isimler beni şimdiden korkutuyor...Burnuma pis kokular geliyor... (Dursun AY'ın şahsıyla alakalı değil yorumum)
betül 4 yıl önce
SAYIN İL BASKANI KELEŞ E İFTİRA DEDİKODULAR YUZUNNDEN İSTIFA ETTİ DİYORDU DEMEK DÜZCE HALKI DOGRUYU GÖRMÜŞ SAYIN AY DA DÜZBELEDİYESİNİN TEMİZ OLADIĞINI BİRAZ GEÇ FARK ETMİŞ
nsm 4 yıl önce
tercümesi: biz kirlettik.zaten bunun icin kurmuslardi partilerini. hedefe de ulastilar hülloooogcular sayesinde.
m kemal 4 yıl önce
CAHİTLE KESKİNE VER BELEDİYEYİ , SEN FABRİKAYA GERİ DÖN BAŞKAN BAŞLANGIÇTA ZATEN HATA VAR , HEP BÖYLE GİDER İYİDİR FELAN FİLAN DERLERDİ DAHA ŞİMDİDEN BİR SÜRÜ ŞAİBE BAK SELO HOCA YA NE HALE GELDİ
Muhittin 4 yıl önce
gerçekten belediye kirlimiymiş aaa ne kadar ayıp başkan içerde olanlar dışarda söylenmez sen ne yaptın öyleee
Şok Olacaklar 4 yıl önce
Seçimde Düzce halkı farklı davranacak. Bunlara ders, seçilene de bir fırsat verecek. Çok sürpriz olacak ummadığınız biri ummadığınız partiden girip başkan olacak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın