banner851

banner614

BAŞKAN ÖYLE ŞEYLER SÖYLEDİ Kİ!

AK Parti Bolu Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na dosya krizi damga vurdu. Kürsü konuşmasında "AK Parti Genel Merkezi’ne hakkımda iki dosya daha göndermişler." diyerek şok bir çıkış yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, "Gücümüzü Ankara’daki o koca adamdan aldığımızı bilesiniz." diyerek adeta kendisine muhalif olanlara meydan okudu.

banner619
Siyaset 28.01.2018, 14:51 28.01.2018, 16:59
3097

Bolu'da il kongresi iptali ile fitili ateşlenen AK Parti içerisindeki iç çekişme giderek tırmanıyor. Şimdi de partideki bazı önemli isimler hakkında hazırlanan ve Genel Merkez'e gönderilen dosyalar sorunları gün yüzüne çıkardı.

AK Parti Bolu Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda kürsüye çıkan hemen hemen tüm konuşmacılar bu dosyalardan bahsederken, bunun yanlışlığına dikkat çekti.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da kendisi hakkında iki tane daha dosyanın Genel Merkez'e gönderildiğini belirtti.

Erdoğan'dan "Artık birlikteliği sağlayın" talimatı
Yılmaz şöyle konuştu: “Daha yeni öğrendim 2 tane daha dosya göndermişler. En fazla şikayet edilen, en fazla hakkında dosya çıkartılan, en fazla sorgulanan belediye başkanı benim. Allah’a şükür. Burada gücümüzü sadece sizlerden aldığımızı aynı zamanda Ankara’daki o koca adamdan aldığımızı bilesiniz. Kendisine kongrede, Bolu’ya mutlaka gelmesini söylemiştim. ‘Tamam’ demişti. Tam gelecekken olmadı. Dün akşam (26 Ocak) tekrar kendisine ‘Kongreye geleceksiniz değil mi efendim?’ dedim. ‘Geleceğim’ dedi. ‘Bir talimatınız var mı?’ dedim. ‘Artık birlikteliğinizi sağlayın’ dedi ve Bolu’ya selam söyledi." diye konuştu.”

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (3)
HAZMEDEMEYEN CÜRUHLAR 4 yıl önce
YENİLGİYİ HAZMEDEMEYENLER VE HEP BANA CILIĞI BENİMSEYENLER, ÇALIŞIP BİR ŞEYLER YAPMAK İSTEYENLERİ AL AŞAĞI ETMEK İÇİN AYNI PARTİ MENSUBU DA OLSALAR KARALAMAK İÇİN EL BİRLİĞİ YAPMAYI SEVERLER, AYNISINI GÖLYAKA BLD. BEKİR BEY İÇİN DE YAPTILAR.
Duzceli 81 4 yıl önce
Ak partililer Cumhurbaskanina sirtinizi dayayip lutfen birbirinize girmeyin. Ulke hassas bir donemde doviz yuksek ulke yari savas halinde . Biraz mantikli olun yanlisi olani kapinin onune koyun gitsin ama iftiralarla hareket etmeyin
Zekeriya ÇAVUŞ 4 yıl önce
Eski kurumum Düzce Üniversitesinde bana da aynı şeyleri söylemişlerdi. Hakkında dosya var. Genel sekreter ve bir bacanağımda aynı şeyi söylemisti. Şükürler olsun dosya ile yenemeyenler şimdi çilimlide volta atıyorlar.