banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ, AFET BÖLGESİNE ARAÇ VE PERSONEL GÖNDERMİŞTİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Manavgat yangın bölgesinde incelemelerde bulundu. Yaraların sarılması için belediye başkanlarının teyakkuz halinde olduğunu belirterek yaşamını yitirenlere rahmet dileyen Kılıçdaroğlu, bölgede söndürme çalışmalarına destek veren aralarında Düzce Belediyesi’nin olduğu belediyelere teşekkür etti.

banner619
Siyaset 31.07.2021, 13:00 31.07.2021, 17:48
2857

Tüm Türkiye, Antalya Manavgat ve yurdun diğer bölgelerinde çıkan 81 orman yangınıyla mücadele için seferber oldu. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de felaketi haber alır almaz İtfaiye Müdürlüğü’ne ait 2 arazöz, 1 pikap ve 6 personelin Antalya’ya gönderdi. Bölgeye ulaşan ekipler iki gündür söndürme ve soğutma çalışmalarına destek vermeyi sürdürüyor.

KILIÇDAROĞLU AFET BÖLGESİNDE

Bölgede çalışmalar devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yangın afetiyle boğuşan Manavgat’ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, milletvekilleri ve İl Başkanı ile birlikte yaptığı basın açıklamasında yangın bölgesinde yaşanan can ve mal kaybından dolayı üzüntüsünü dile getirerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“BAŞKANLARIMIZ DAYANIŞMA İÇİNDELER”

Belediye başkanlarının yangın felaketi nedeniyle ayrım yakmaksızın dayanışma içinde olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, aralarında Düzce Belediyesi’nin de olduğu bölgedeki çalışmalara destek veren belediyelere teşekkür etti. Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Başkanlarımız ellerinden gelen bütün çabaları gösteriyorlar. Büyük bir dayanışma içindeler. İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Burdur, Muğla, Yalova, Isparta, Konya, Kütahya, Manisa, Düzce, Kocaeli ve Denizli. Parti ayrımı gözetmeksizin buraya yardım gönderen destek veren bütün belediyelere yürekten teşekkür ederiz. Hiçbir ayrım yapmıyoruz. Kim insanı seviyorsa, kim bir sorunun çözümü için çaba harcıyorsa, başımızın üstünde yeri var" diye konuştu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (4)
Bu işte bir yanlışlık var 2 ay önce
Muhtarlara ilaç veriyorlarmış...
Muhtarın aracımı var
Osman Nevres 2 ay önce
Sen önce pkknın nesepsiz çocuklarını tebrik et! Sapına kadar Atatürkçü bir vatandaş olarak senden nefret ediyorum! Sene 1919 olsa sen kuvayi milliyenin değil ancak ingiliz beşinci kolu kürt tealinin başında olabilirdin! Yazıklar olsun!
Düzceli 2 ay önce
Çözüm sürecini çabuk unutmuşsun sayın koyundaş. Chp ile hdp ittifakta değiller bile bi tarafınızdan uydurup uydurup durmayın artık. ….. kenarı
Yorumcu 2 ay önce
Ülkeyi satanlara da sözün varmı.afganlaein içinde bir tane kadın ve cocuk yok.hepsi asker olacak yastalar.Savastan kaçan karısını cocugunu anası babasını bırakıp kcarmi.beynini calistir