banner851

banner614

BAŞKAN SÖNMEZ TÜM DÜZCELİLERİ DAVET ETTİ

banner619

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez parti binasında bir basın açıklaması yaptı. Sönmez yaptığı açıklamada, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla 11 Ocak Cumartesi günü “Düzce Üretim Devrimi Kurultayı”nı gerçekleştirecekleri bilgisini verdi.

banner846
Siyaset 08.01.2020, 15:03 08.01.2020, 16:52
565
banner844

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez parti binasında bir basın açıklaması yaptı.  11 Ocak Cumartesi günü Düzce Üniversitesi Tektonopark Konferans Salonu’nda “Düzce Üretim Devrimi Kurultayı” düzenleneceğini açıklayan Sönmez, kurultaya Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in de katılacağını belirtti.
 “Üretim kurultayı yapacağız”
Başkan Fethi Sönmez yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: “Türkiye’de bir üretim seferberliğine ihtiyaç vardır. Genel Başkanımız Doğu Perinçek’inde bu yönde çalışmaları var. Bizde bu doğrultuda bir üretim kurultayı yapma kararı aldık. Genel başkanımızda katılım gösterdiği kurultayı Düzce Üniversitesi Teknopark Konferans Salonu’nda düzenleyeceğiz.”
 
“Üniversite Düzce için bulunmaz bir nimet”
Üniversitenin Düzce için bulunmaz bir nimet olduğunu belirten Sönmez şöyle konuştu: “Düzce Üniversitesi’nin sloganı “Değer Üreten Üniversite”. Gerçekten de bu slogana uygun olarak üniversite dışında değer üretmeye çiftçi ve üretici ile birleşme konusunda gayretleri var. Buda Düzce için bulunmaz bir nimettir.”
 
“Çiftçimize sahip çıkmamız gerekiyor”
Çiftçilerin üretemez bir hale geldiğini belirten Sönmez şöyle konuştu: “Düzce’nin birinci sınıf tarım arazisi olduğunu herkes biliyor ama pazara gittiğimizde orada satılan sarımsak ithal sarımsak oluyor. Artık çiftçimiz üretemez hale geldi. Çiftçi su sıkıntısı çekiyor. Çiftçimize sahip çıkmamız gerekiyor. Türkiye ve Düzce için fikri olan yüreği olan herkesi bu kurultaya bekliyor ve davet ediyoruz.”
 

Yorumlar (5)
osman 1 yıl önce
Yiğidi öldür hakkını yeme.Ermeni soykırımı yalanını bitiren adam.Rusya ile uçak krizini çözen adam.Bazıları FETÖ nün yatağında iken Silivri de FETÖ yü tarumar eden adam. dinmemiş.Kripto FETÖ cülerin acısı
Citizen 1 yıl önce
Hepsinin içi geçmiş, ne üretecek bunlar?
Büyük Huni Partisi 1 yıl önce
Sayın Perinçeğin peşinden yıl olmuş 2020 halá giden varmı.Ülke genelinde tek bir belde belediyesini kazanamımış kırk yıllık siyasi düşübcenin ne faydadı var Vatana Ak'ın ekmeğinin yağından başka.Fethi bey ünvnin kaymağını yiyo arsası var ta
mt 1 yıl önce
hadi len ajanın partisi , ak yalaklar..
noname 1 yıl önce
sabunmu üreticez
21°
parçalı az bulutlu