banner851

banner614

Başkan sözünü tutabilecek mi ?

Seçim öncesi belde halkına ilçe olma sözü veren ve bu sayede seçimi rahat kazanan Ak Partili Belediye Başkanı Yusuf Ercan, bu sözümüzü bir sonraki seçimlere kadar gerçekleştirmek istiyoruz dedi.

banner619
Siyaset 20.09.2009, 17:09
196
Başkan sözünü tutabilecek mi ?

Konuralp'in ilçe olma talebi ile ilgili mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yusuf Ercan, bu konuda gerekli girişimlerin yapıldığını belirterek, inşallah bir sonraki seçimlere kadar bu sözümüzü yerine getirmiş olacağız dedi. Konuralp'in ilçe olmayı hakkettiğini belirten Ercan,.bu konuda Ankara'da gerekli desteği alacağımızdan hiç şüphem yok dedi.


Beldedeki doğalgaz çalışmalarının aksaması ile ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Ercan, Malesef doğalgaz şebekesinin döşenmesi sırasında yapılan kazılar sekteye uğradı. Bunun da nedeni kazı çalışmaları sırasında sürekli ilginç taşlar ve yapıtlara rastlanıyor. Konuralp'in altında koca bir tarih yattığı bir gerçek, ancak şu ana kadar yapılan kazılarda önemli ölçüde tarihi eser statüsünde bir yapıtla karşılaşılmadı. Müze müdürlüğümüz yine de çok titiz davranıyor ve çıkar her taşı inceliyor, bu nedenle de çalışmalarda aksamalar yaşanıyor dedi. Ercan Doğalgaz çalışmalarının yıl başına kadar tamamlanması için gayret gösterildiğini de sözlerine ekleyerek hedefimiz bu kış halkımıza doğalgaz kullandırmak dedi

Yorumlar (0)