banner614

BAŞKAN VEKİLİ GÖREVİNE SEÇİLDİ

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ankara’da önemli bir görev üstlendi. Milletvekili Çakır, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Vekilliği görevine seçildi.

Siyaset 16.07.2020, 15:30 17.07.2020, 12:59
2323
BAŞKAN VEKİLİ GÖREVİNE SEÇİLDİ
banner785

Düzce’nin Ankara’daki sesi olan ve özellikle pandemi sürecinde sık sık bir araya geldiği Düzce’deki küçük esnafın sıkıntı ve talepleri için yoğun şekilde çalışan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır komisyonlarda görev alarak meclisteki görevlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. İlk dönem milletvekilliğinde olduğu gibi ikinci döneminde de meclis komisyonlarında önemli görevler üstlenen Çakır’ın yeni sorumluluk alanı sanayi, ticaret ve teknoloji oldu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu seçimleri yapıldı. Seçimlerde AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Cumhur İttifakı AK Partili ve MHP’li milletvekillerinin oyları ile komisyon başkan vekili seçildi. 
Milletvekili Fahri Çakır’ın Komisyon Başkan Vekili seçilmesi, Düzce siyasetinde sevinç havası estirdi. Meclis çalışmalarının önemli bir ayağı olan komisyonlar arasında en aktif olan Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu’nda Çakır’ın iş dünyası adına önemli çalışmalara büyük katkı sağlaması bekleniyor.

Yorumlar (8)
İNSAN 7 ay önce
Kendilerinden başka kimse faydaları olmayıp zararları olan vekil
düzceliyiz 7 ay önce
Sayın Çakır Göreve bu göreve geldiyse Düzce'li vatandas sıkı tutunsun Uçuşa geçiyoruz
hamidiyeli 7 ay önce
kendileri vekillikmi yapıyorduda ,komisyon başkanlığı yapacakmışş?
Eski Düzceli 7 ay önce
Böyle Boş Adamlara Bu Görevler fazla bile olmuş. Bunlar sadece Parmak kaldırmak ile görevlidirler.
Rıza sağlam 7 ay önce
15 temmuz tarihinde otomatik atılan toplu mesajlar olmasa ben ne ayşe hanımın ne de fahri beyin vekilimiz olduğunu unutmuştum.
Ali Ekrem 7 ay önce
Duzce adına çok büyük gelişme. Düzce şimdi daha da gelişecek (!)
Düzceli 7 ay önce
Sanki Bakan oldu neyin büyük sevinci.Ne faydası var Düzceye.
Düzcem 7 ay önce
Artık yatırımlar gelır sanayi kalkar osb sorunlar cözülür fabrikalar gelir eletrik hatları yer altına alınır düzcenin sorunları hızlı cözülürse bunlar olursa seviniriz yoksa fark etmez
-9°
açık