banner851

banner614

BAŞKAN YİĞİT AÇIKLADI

Yığılca Belediye Başkanı ve Ak Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit, Yığılca Çimento Fabrikası Müdürü Engin Şeviker ve fabrika çalışanlarını ziyaret etti.

banner619
Siyaset 28.03.2019, 18:23 28.03.2019, 18:32
6339
BAŞKAN YİĞİT AÇIKLADI

Yığılca Çimento Fabrikası'nda  fabrika müdürü Engin Şeviker ile bir araya gelerek görüşmeler gerçekleştiren Başkan Yiğit, buradan bir sürpriz ile döndü. Başkan Yiğit fabrika müdürü Şeviker'den çeşitli branşlarda 20 kişilik ön istihdamın yarın gerçekleşeceği bilgisini aldı.

Yığılca Belediye Başkanı ve Ak Parti Yığılca  Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit yaptığı açıklamada;

"Ziyaretlerimiz kapsamında bugün Yığılca Çimento Fabrikasına hem sayın müdürlerimizi hem de kıymetli fabrika işçilerimizi ziyaret ettik, hayırlı işler diledik. Yine Yığılca Çimento Fabrikası Müdürü Sayın Engin Şeviker ile birebir sohbet etme imkanımız oldu. Müdürümüz bizlere ve değerli Yığılca halkına müjdeli bir haberi de verdi. Yarından itibaren Yığılca Belediyesi İşkur temsilciliği ile istişareli çeşitli branşlarda 20 kişinin iş girişlerinin yapılacağını bilgisini bizimle paylaştı. Memnuniyetlerimizi müdürümüze ilettik. Yine müdürümüz işçi istihdamı konusunda Yığılca Belediyesi İşkur Temsilcisi Sayın Hayrettin Aydın ile iletişim halinde olduklarını ve kademeli olarak istihdamların gerçekleşeceğini bizlere iletti. Son günlerde görüyoruz ki, 3 yıl önce bu fabrikamızı ilçemize kazandırmaya çalışırken karşımızda duranlar bugün fabrikamızın istihdam konusunda ilçemize katma değer sağlamasından son derece memnunlar. Yığılca bir şeyler kazanıyorsa ve bunda da bir nebze katkımız olduysa ne mutlu bizlere. Son olarak iş başı yapacak arkadaşlarımıza hayırlı olsun derken, yine kıymetli hemşerilerimden iş taleplerini Belediyemiz İşkur temsilcisi Sayın Hayrettin Aydın'a bildirmelerini rica ediyorum."dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (13)
Asabi 3 yıl önce
fabrika ham maddeyi nereden alacak?
Ahmetçiler Hasan 3 yıl önce
Helal baskanim simdi sayende gelen fabrika için karşi cıkanlar oraya,gidip prim yapmaya calişiyorlar tabi yersen burda 10 20 kişi aile ordan ekmek yiyecekse ALLAH razi olsun senden nankörler şimdide cıkmıs karalama yapiyorlar
seçmen 3 yıl önce
ya ne diyim ağaoğluyla alışveriş yaparken her türlü işlerini döndürürken siz ne yaptınız hem küfür edip hem oymu vereceksiniz...herkes hakettiğn yaşarmış ne yapmış ki ne yapacak
Hasan 3 yıl önce
Yazık cennet yığılcaya 3. Dünya ülkelerinde bulunan çimento fabrikası kurma sevincine bak yazık muzaffer bey
Hep aynı taktikler 3 yıl önce
Sayın başkan yarın cuma.evrak işleri.
Pazartesi iş başı.
peki hafta sonu ne var secim.
yapmayın lütfen insanlarla bu kadar oynamayın.
Burak Erden 3 yıl önce
Soldan ikinci dayi secimlerde aday olsun oy verelim. O ne karizma, o ne cool duruş, o ne politik duruş...
Yığılcalı 3 yıl önce
Fabrikanın bitimine 3 yıl var bu neyin yalanı yeter insanlarla dalga gecme seçimden sonra kimsenin yüzüne bakmassın
Memet 3 yıl önce
Arıtma filtresi, baca filtresi yoksa ve ormanları koruyamayacaksa önce Yığılca kaybeder sonra Düzce kaybeder.Çevreyi kirletmez ve Ağaçlarımız ölmezse herkes kazanır. Bunlar da 5 yıl sonra belli olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın