banner851

banner955

BAŞKAN YİĞİT’TEN BİR MÜJDE DAHA!

Yığılca-Yedigöller yolu olarak bilinen ve Yığılca'nın yaklaşık 20 köyüne ulaşımı sağlayan grup yolunun sıcak asfaltla buluşması için girişimler olumlu sonuçlandı. Sadece Yığılca merkezle değil köylerle ilgili konularla da yakından ilgilenen Belediye Başkan Muzaffer Yiğit, Yığılca-Yedigöller grup yolunun asfaltlanması talebini AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e iletti. Keskin’in ilgili yerlerle irtibata geçmesi ile süreç başladı.

Siyaset 04.02.2019, 14:51 05.02.2019, 17:20
1093
banner1032

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, bu kez Yığılca-Yedigöller grup yoluna el attı. Belediye sorumluluk alanı dışındaki sıkıntılarla da bizzat ilgilenmesi ile tanınan Başkan Yiğit, kentte zamandır çözülemeyen sorunları önce AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile görüştü. Keskin ile görüşmesinde Yığılca'dan Yedigöller’e giden yol üzerinde sıcak asfaltın olması talebinde bulunan Başkan Yiğit'in bu ricasını kırmayan Keskin durumu ilgili yerlere bildirdi.

Başkan Yiğit bu görüşme sonrası sıcak asfaltın talep olmaktan çıkarak, programa alınma aşamasına geldiğini sosyal medya hesabından Yığılcalılar’a müjdeledi. Başkan Yiğit yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
"Yığılca’mızın en önemli sorunlarından biri olan devlet hastanemizin önünden başlayan Yedigöller istikametine giden ve üzerinde 20'den fazla köyümüzü ilgilendiren grup yolumuzla ilgili yaptığımız girişimler olumlu sonuçlanmak üzere. Yolumuz belediyemiz güvencesi altında olup gereken müjdeyi vatandaşlarımıza en kısa sürede paylaşacağız. İnşallah Yığılca’mız bizimle kazanmaya devam edecek. Bu konuda bizlere yardımlarını ve ilgisini eksik etmeyen başta Bilim, Sanayi ve Teknoloji eski bakanımız ve aynı zamanda Düzce Belediye Başkan Adayımız Sayın Dr. Faruk Özlü'ye, Düzce Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı'ya, sayın milletvekillerime, AK Parti Düzce İl Başkanımız Sayın Mustafa Keskin'e, saygıdeğer İGM üyelerime zatım ve değerli Yığılca halkım adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum."

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (9)
Canip 4 yıl önce
O güzergahta 20 tane köy yok. Sadece 3 köy var: Kırık, Sarıkaya, Gökçeağaç. Yapılsa iyi olur, orası ayrı konu.
Köylü 4 yıl önce
Başkanim önceliği duzce yigilca yoluna verin lütfen. 2 aydır çalışma yok. Yatıyor kamyonlar şantiyede. Yigilcada geldikçe yedigollere gitmesi kaldı sanki...
Sadece insan 4 yıl önce
Müjde diye vermişler pes.. Yedigöller'e İstanbul ve Ankara'dan yığında tur gezileri oluyor ve ülkemizin önemli fotoğrafçıları da sürekli olarak gelip gidiyor buraya. Türkiye çapında oldukça meşhur ve bilinen bir yer. Ama yol sorunu bir türlü çözülmediği için tüm rotalar bolu istikametine kaydı yıllardır. Son derece geç kalınmış ve bizim önemli ölçüde kayıplarımıza neden olmuş bu uygulamayı şimdi müjde olarak mı göreceğiz?
ayıp başgan 4 yıl önce
daha önce de asfaltlanmıştı o yollar. hem ilçe başganın dururken sen ne şow yapıyon.
m 4 yıl önce
il başkanı mı ilgileniyor bunlar ile başkan sen ne iş yapıyorsun
Bahattin GÜMÜŞ 4 yıl önce
Hasanlar barajı hakkında hiç bir çalışma yapılmıyor.Orasıda doğasıyla trizmiyle ele alınabilecek yerleri var. Sanki hasanlar barajı başkasının yeri.Ailecek oturupta çay içecek bir yer yok.
Serdar 4 yıl önce
O yol kaç yıldır var? Yeni mi aklınıza geldi. Hizmeti genele yayın göz boyamayın. Hergün seçim olsun.
Esnaf 4 yıl önce
Zamanla her yer asfalt olacak olması müjde değil olmaması sürpriz aslında kaç yıl oldu oralar kazılalı
Yığılcalı 4 yıl önce
Yiğit sana güle güle Rasim ÇAM geliyor.Doğalgaz gelecektiki o asfaltları neden döktürdün sonrada kazdırdın siz bu kadar müsrüfü yapmasaydınızda devlete zarar vermeseydiniz yiğit efendi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı