banner851

banner955

BAŞKANLAR DİKEN ÜSTÜNDE!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, teşkilatlarda metal eskimesi olduğunu söyleyerek değişikliklerin vakit kaybetmeden yapılacağını ifade etti. Yeni döneme başlarken öncelikle halktan gelen şikayetleri değerlendireceklerini belirten Erdoğan belediyelerdeki şikayetlerinde üzerine gideceklerini kaydetti.

Siyaset 30.05.2017, 12:05 31.05.2017, 13:21
4636

Bakanlar Kurulu üyeleri ve AK Parti yöneticileriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da AK Parti iftarında konuşma yaptı. Erdoğan teşkilata, 2019 seçimlerine hazır olunması gerektiği mesajını verdi. Erdoğan, AK Parti teşkilatlarında metal eskimesi olduğunu söyleyerek değişiklikleri vakit kaybetmeden yapılacağını ve 180 günlük programın Haziran ayı itibariyle başlayacağını kaydetti.

Erdoğan, yeni döneme başlarken öncelikle halktan gelen şikayetleri değerlendireceklerini ve teşkilatları yenileyeceklerini dile getirdi.Yılsonuna kadar tüm il, ilçe ve belde yönetimlerini yenilemeliyiz
Millete verilen sözleri yerine getirmek için artık önlerinde hiçbir bahanenin, hiçbir engel kalmadığının altını çizen Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bakanlarımızdan 180 günlük bir çalışma programı hazırlamalarını bekliyorum. Aynı şekilde partimizin de teşkilatlarımızla ilgili çalışmaları süratle tamamlayarak seçim hazırlıklarına başlaması gerekiyor. Ne demek? Yani bu yılsonuna kadar biz tüm il yönetimlerini, ilçe yönetimlerini, belde yönetimlerini yenilemek durumundayız, adeta bir metal eskimesi görüyorum, dolayısıyla bu değişikliği yapmaya mecburuz.

Şikâyetleri neticeye ulaştırmamız gerekiyor
Belediyelerimizde nerelerde ne gibi eksiklik var, şikâyetler nedir, bunların üzerine gitmemiz gerekiyor. Ve arkadaşlarla da onu konuştum, bir ekip burada oluşturacağız, bir ekip de Cumhurbaşkanlığı makamında ve bu oluşturacağımız ekiplerle çok yoğun bir kontrol mekanizmasını çalıştıracağız, çünkü aldığımız şikâyetleri neticeye ulaştırmamız gerekiyor. Efendim, işte malum bizim şikâyet mercilerimiz var, partimizde de var, Başkanlıkta da var, Cumhurbaşkanlığında da var; gelen bütün o mektuplar vesaire orada kalıyor, mesele bunu çözüme ulaştırmak, çözüme ulaştırmak için de bu adımları atmaya mecburuz.”

Yorumlar (30)
Mazlum 6 yıl önce
InsAllah bu temizlik duzceden baslar
Vatandas 6 yıl önce
Şu Akçakoca yolu cam köye kadar yapılan binaları görün kimi yola nasıl girmiş bakın bazıları önde zabıta nerede Allahaşkınana
DUZCE 6 yıl önce
Kaynasli chp nin oylariyla secildi kimlere rant sagliyorlar
Duzceli 6 yıl önce
Evet Reisi destekliyorum eski siyasilere son akp kuruldugundan beri burdalar var artik heycan lazim yeniden diriliş diyoruz artik diriliş wmertuğruldaki ural gibilere son...
xekx 6 yıl önce
baskan düzceye milletvekili olacak
Ufuk POLAT 6 yıl önce
Cumhurbaşkanımızda artık bir siyasetçi seçim yatırımı olarak
kök salmadandeğişim şart 6 yıl önce
Sadece Keleş için düşünmeyin, ilçelerde var, Gölyaka var ilçe başkanları var köklü bir değişiklik şart. Keşke belediye başkanları her yıl içlerinde bulunan encümenlerle sırayla değişse hiç olmazsa gelen öbürünün hatasını görür ve düzeltir.
Kökten Değişim 6 yıl önce
Belediye başkanı,meclisi, tüm il ve ilçe teşkilatları asil yedek her şey değişmeli.
Saygılı, halkına tepeden bakmayan sindirmiş eğitimli, kültürlü beklenti siyaseti yapmayacak ve tok insanlar bu görevlere getirilmeli.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız