banner851

banner955

BAŞKANLAR TOKAT’TAN DÖNDÜ

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay Tokat’ta, AK Belediyeler 2019 yolunda temasıyla düzenlenen “Yerel Yönetimler Karadeniz Bölge Toplantısı” sonrasında yaptığı açıklamada, Düzce’nin geleceğini değerlendirme fırsatı da bulduklarını kaydederek, “2019 seçimlerinde AK Parti Düzce’de gücüne güç katacak” dedi.

Siyaset 19.02.2018, 11:42 19.02.2018, 17:23
640
banner1032

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya’nın katılımıyla Tokat’ta düzenlenen AK Belediyeler 2019 yolunda temasıyla düzenlenen “Yerel Yönetimler Karadeniz Bölge Toplantısı” sona erdi.

Karadeniz bölgesi yerel yönetimlerinin 2019 seçimlerine hazırlık çalışmaları ve stratejilerinin değerlendirildiği toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız ve ilçe belediye başkanları da katılım gösterdi.

“2019 seçimlerinde AK Parti Düzce’de gücüne güç katacak”
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları İlyas Şeker ve Mehmet Geldi ile görüşmelerde bulunduğu ifade edilen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay yerel yönetimlerin seçimlere hazırlıkta büyük sorumluluklara sahip olduklarına dikkat çekerek şu ifadelerde bulundu:

“AK Belediyecilik anlayışını yeniden değerlendirdiğimiz 2019’da yapılacak seçimlere hazırlıklarımızı konuştuğumuz bu toplantının ben ve arkadaşlarım için büyük öneme sahip olduğunu belirtmek isterim. Düzce’nin geleceğini de değerlendirme fırsatı bulduğumuz bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 2019 seçimlerinde AK Parti Düzce’de gücüne güç katacak. Düzce Belediyesi olarak üzerimize düşen her görevi en iyi şekilde yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Sayın Bakanımız, sayın yerel yönetimler başkanımız ve değerli teşkilat üyelerimizle 2019’a en iyi şekilde hazırlanıyoruz.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (13)
Kaynaşlılı 5 yıl önce
Başkanlar gümbür gümbür geliyor bakalım netice ne olacak
Selam 5 yıl önce
Cumhurbaşkanı'mız olmasa kimse size oy vermez, kendinize güveniyorsanız bağımsız ya da başka partiden girin de görelim oy oranlarınızı,Cumhurbaşkanı'mızın tırnağı olamaz bunlar. Biz zaten yerele değil genele oy veriyoruz.
VATANDAS 5 yıl önce
Birakin su iyi parti islerini.secimlerden sonra tarihe gomulecek.katircioglu iki milletvekili alamassak birakirim diyor.bende kendisini cok bilgili sanirdim ama onu cok kotu gaza getirmisler iyiki rengini belli etti
edep 5 yıl önce
Herşey ''İYİ'' olacak
Yuri 5 yıl önce
Afiyet olsun :)
Biliyoruz zaten 5 yıl önce
16 yıldır Partinizin yandaşları Kamu arazileri, kamu işletmeleri vasıtasıyla güçlerine güç kattılar zaten,halk hep geride kaldı. Sizin gücünüz varsa, Allah'ın da adaleti var.
Güç severlere 5 yıl önce
Buğday, mercimek, zeytinyağı, sarımsak, kuru fasülye, kırmızı et, samana kadar her şeyi ithal eden iktidar ''Yerli ve Milli'' olduğunu anlatıyor. İnanalımmı?
İşleri Güç 5 yıl önce
İlaçtan, simitten yüzde 8 vergi alıp, yattan, kotradan sıfır vergi alan hükümet, işçinin, memurun, emeklininmi yoksa , ağaların, paşaların, zenginlerin mi hizmetindedir.
İş güç 5 yıl önce
Devlet ilim ve irfanla kalkınır. Yaklaşık 26 milyon vatandaşı sosyal yardımla geçinen ülkenin; saraylarda, köşklerde siyaset yapan liderleri olurmu?. Olursa da ona itibar denirmi?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
kapalı