banner851

banner614

Baykal'dan Akçakoca ve Yığılca çıkarması

Yerel seçimlerin ardından Cumhuriyet Halk Partisi'nin kazandığı Akçakoca ve Yığılca'ya CHP Genel Başkanı Deniz Baykal da ziyarete geliyor.

banner619
Siyaset 02.05.2009, 17:19
203
Baykal'dan Akçakoca ve Yığılca çıkarması

Yapılan 29 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi, Fikret Albayrak ile Akçakoca Belediye Başkanlığı, Bünyamin Şahin ile de Yığılca Belediye Başkanlığı'nı kazanmıştı. Kazanılan ilçelere bir ziyarette CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'dan geliyor. Baykal, yarın hem Akçakoca hem de Yığılca Belediye Başkanlarını ziyaret edecek.

Yarın saat 15.30'da ilk olarak Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak'ı ziyaret edecek olan Baykal, Başkan'a görevinde başarılar dileyerek yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi alacak. Daha sonra saat 17.30'da Yığılca'ya geçecek olan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Yığılca'ya tarihi bir an da yaşatacak.

Yığılca, tarihinde ikinci kez bir Genel Başkan'a ev sahipliği yapmış olacak. Baykal'ın Yığılca'da da Belediye Başkanı Bünyamin Şahin'e görevinde başarılar dileyerek yapılacak çalışmalarla ilgili Şahin'den bilgi alması bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)