banner851

banner955

Bayrak'tan büyük aile projesi

Büyük Birlik Partisi Düzce Belediye Başkan adayı İsmail Bayrak, ÖNCÜ TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı'yı ziyaret ederek projelerinden bahsetti.

Siyaset 13.03.2009, 12:28
242
Bayrak'tan büyük aile projesi

Yerel seçimler öncesinde gezilerine devam eden Büyük Birlik Partisi Düzce Belediye Başkan adayı İsmail Bayrak, ÖNCÜ TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı'yı ziyaret etti. Büyük Birlik Partisi İl Genel Meclis Üyesi adayı Deniz Akkurt, Belediye Meclis Üyesi adayları Aydoğan Sanal ve Bekir Bayramoğlu da Bayrak'la birlikte ziyarete gelenler arasındaydı.

Ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan BBP Düzce Belediye Başkan adayı İsmail Bayrak, büyük aile projesinden bahsetti. Bayrak, özellikle şeffaf Belediyeciliğe de değinerek, “Düzce Belediyesi bünyesinde halkın sorunlarıyla ilgilenmek gerekiyor. Bunun içinde halkın söz sahibi olacağı bir anlayışla sorunlara eğilmelisiniz. Belediye Başkanı olmamız halinde çalışmalar için gerçekleştirilecek ihalelerin yüzde 10'u Belediye, yüzde 90'ı da halkın katılımıyla yapılacak. Halk, her çalışmada söz sahibi olacak. Deprem yaşayan illere baktığınızda bir çoğu gelişti ama Düzce'de hala hasarlı binalar bulunuyor. Düzce'nin gelişmesi için halkla birlikte bütün halinde yani büyük aile projesi kapsamında çalışmaları gerçekleştireceğiz.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu