banner851

banner955

Bayram, cuma gününü bekliyor.

Yerel seçimlerin ardından Düzce Belediye Başkanlığını kazanan İsmail Bayram, Mehmet Keleş'ten koltuğu, cuma günü alacak.

Siyaset 01.04.2009, 15:55
217
Bayram, cuma gününü bekliyor.

Olaylı geçen seçim sürecinin ardından önce AK Parti tarafından Düzce Belediye Başkanlığı için aday gösterilmeyen Mehmet Keleş'in daha sonra bağımsız aday olması bekleniyordu.

Geçen zamana rağmen adaylık açıklaması yapmayan Keleş, Düzce Belediye Başkanlığı için aday olmayacağını söylemişti. Pazar günü yapılan yerel seçimlerle birlikte Düzce Belediye Başkanlığını yine AK Parti'den İsmail Bayram kazandı.

Bayram'ın Başkanlığı kazanmasının ardından Düzce Belediye Başkanlığı görevini Mehmet Keleş'ten ne zaman alacağı merak ediliyordu. Alınan bilgilere göre Bayram, mazbatasını cuma günü yapılacak programla Mehmet Keleş'ten alacak ve Düzce Belediye Başkanlığı koltuğuna oturacak.

Bayram'ın yapmayı düşündüğü ilk çalışma ve koltuğa oturduktan sonra neler yapacağı da merak edilirken Düzce Belediye Başkanı olarak İsmail Bayram'ın Düzce'nin sorunlarına nasıl bakacağı da şimdiden konuşuluyor.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu