banner851

banner955

Bayram: D-100 can almayacak.

Ak parti belediye başkan adayı İsmail Bayram D-100 karayolu üzerinde yapılacak alt ve üst geçitlerle bölgedeki ölümlerin azalacağını söyledi.

Siyaset 02.03.2009, 17:54
224
Bayram: D-100 can almayacak.
banner1032

29 Mart yerel seçimleri ile ilgili olarak seçim gezilerini sürdüren Ak parti Düzce Belediye Başkan adayı İsmail Bayram İşimiz hizmet,gücümüz millet sloganı ile çıktığı yarışta halkla bütünleşmeye devam ediyor.

Koçyazı mahallesinde mahalle halkı ile bir araya gelen Bayram ,bölgenin sorunlarını yakından bildiğini,bunları çözmenin tek yolunun da kendileri olduğunu,Toki’den kaynaklanan sıkıntılarında giderilmesi çabasını göstereceklerini söyledi.

D-100 karayolunun iki yakası arasında büyük sorun olan geçişlerdeki can kayıplarınında kendi belediyecilik anlayışlarında mutlaka çözüme kavuşacağınıda söyleyen Sağlam “Hamidiye ,Koçyazı,Cumhuriyet ve Çoban’a 4 adet yaya araçlar için alt ve üst geçitler yapacağız.Artık D-100 karayolunu geçmek sorun olmaktan çıkacaktır.”dedi.

Geceleri yaptıkları mahalle gezilerinden sonra Bayram,yanında Ak parti Düzce milletvekili Metin Kaşıkoğlu ile birlikte esnaf gezisi yaptı.Havanında yağışlı olması nedeniyle genellikle kapalı mekanlar tercih edilirken,ayakkabıcılar çarşısında ve Düzce’deki iş merkezlerinde esnafla bir araya gelindi,dertleri dinlenildi.Belediye açısından kendisinden istenen talepleri not eden Bayram “oyunuzu verin göreve getirin ,hizmetlerimizi görün diye konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu