banner851

banner955

Bayram “dertlerin çaresi olacağız”

Ak Parti belediye Başkan adayı İsmail Bayram Sallar Köyü ve küçük sanayi sitesinde yaptığı gezilerde “dertlerinize çare olacağız”dedi.

Siyaset 16.03.2009, 16:44
211
Bayram “dertlerin çaresi olacağız”
banner1032

Yerel seçimlere 13 gün kala AK Parti Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram sallar mahallesinde ve küçük sanayi sitesindeki ziyaretlerinde dertleri, sorunları dinledi ve çözümün kendileri olduğunu söyledi.

Bayram’a Sallar mahallesinde yaptığı kahve ziyaretlerinden en çok imar sorunları dile getirildi. Ayrıca alt yapı konusunda da mahallenin eksikleri bulunduğu da kendisine iletilen başkan adayı İsmail Bayram Düzcenin çözülmeyecek probleminin olmadığını söyleyerek “bu sorunları en iyi bilende biziz,çözüm yolları üretecek güçte olan da bizi. Oylarınız ile beni ve ekibimi belediyenin başına getirirseniz karşılıklı oturup görüşerek, muhtarınızdan bilgileri alarak her konuda çözüm yolları üretiriz dedi

AK Parti belediye başkan adayı İsmail Bayram Küçük sanayi sitesinde bulunan esnafları da ziyaret etti. Buradada en çok yol sorunu ile karşılaşan Bayram’a en büyük sürpriz ise girilen bir tamirci dükkanında tamir edilmeyi bekleyen bir başka partinin seçim otobüsü oldu.

banner844
Yorumlar (0)
16
açık