banner851

banner955

Bayram “Kaşıkoğlu ile akraba değilim”

AK Parti belediye başkan adayı İsmail Bayram Kalıcı konutlarda bulunan pazar yerini gezdi.”Kaşıkoğlu ile akrabalığım yok” dedi.

Siyaset 14.03.2009, 17:11
201
Bayram “Kaşıkoğlu ile akraba değilim”

AK Parti Düzce belediye başkan adayı İsmail Bayram kalıcı konutlarda kurulan cumartesi pazarını gezdi. Yanında Partisinin kadın kolları temsilcileri ile birlikte pazarcı esnafını ve pazarda alışveriş yapanlar ile konuşan İsmail Bayram ,konuştuğu kişilere hem karanfil verdi, hem oy istedi, hemde dertlerini dinledi.

Kalıcı konutlardaki cumartesi pazarına katılan satıcılarında,alıcılarında tek istekleri ,pazaryerinin üstünün kapatılması oldu.

İsmail Bayram televizyonumuzda katıldığı son nokta programında kendisinin Metin Kaşıkoğlu ile akraba olup olmadığı ile ilgili soruyu net olarak 5 göbek geriye de gitseniz hiçbir şekilde kan bağım yok diyerek cevapladı.

Bayram ayrıca göreve gelmesi halinde kimsenin kendisine yapacakları ile ilgili etki etmesininde söz konusu olamayacağını da sözlerine ekleyerek hazırladıkları öncelikli eylem planını çok yakında Düzcelilere açıklayacağınıda söyledi.

Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu