banner851

banner614

“BAZI DÜZMECE KURGULARLA ÜLKE YÖNETİMİNE TALİP OLUNMAZ”

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, konuk olduğu A Haber ekranlarında yayınlanan ‘Erkan Tan ile Sabah Ajansı’ programında, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkan’ın adamları tarafından feci şekilde darp edilen İHA Muhabiri Mustafa Uslu’ya yönelik saldırıyı şiddetle lanetlediğini açıkladı. Çakır ayrıca, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in il gezilerinde hükümete yönelik protesto ve eleştirilerin kurgudan ibaret olduğunu savundu.

banner846
Siyaset 23.06.2021, 11:31 23.06.2021, 16:59
1236
banner844

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, A Haber ekranlarında Türkiye’nin gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Erkan Tan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Erkan Tan ile Sabah Ajansı’ programına konuk olan Çakır, İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan'ın Kocaeli'nin Dilovası ilçesindeki kaçak çiftliğinde yıkım çalışmalarını takip eden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabiri Mustafa Uslu’nun Türkan’ın adamları tarafından darp edilmesi olayını şiddetle lanetlediğini belirtti.

“Haber yapan muhabiri bu hale getiren bir siyasetçiyi düşünmek dahi istemiyorum”

 İHA Muhabiri Mustafa Uslu’ya geçmiş olsun temennisinde bulunan Çakır, “Ne yazı ki ülkemizde böyle olaylar vuku buluyor. Ben bu olayı şiddetle lanetliyorum. Böyle bir şeyi kabul etmek mümkün değil. Ben Mustafa kardeşimize, tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Orada fili bir durum var. Bu fili durumu gözlemleyen, haber yapan haber muhabirini bu hale getiren bir siyasetçiyi düşünmek dahi istemiyorum. Dolayısıyla, bir fili durumu haber yapmak isteyen bir gazeteciyi darp etmeyi sorgulamak lazım! Yapılan iş yasaya uygun değil, ama sen yasama görevi yapan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde partinin de temsilcisisin. Dolayısıyla bunu kabullenmek mümkün değil. Ben bu durumu şiddetle lanetlediğimi belirtmek istiyorum” diye konuştu.

“Bazı düzmece kurgularla ülke yönetimine talip olunmaz”

Akşener’in il gezilerinde AK Parti’ye yönelik protesto ve eleştirilerin düzmece bir kurgudan ibaret olduğunu ifade eden Çakır, “Soğan, sarımsak saçmakla, Rize’ye girişte bazı provokasyon vari görüntüler vermekle, bazı düzmece kurgularla ülke yönetimine talip olmak olmuyor. Dolayısıyla bu milletin terazisi öyle bir terazidir ki, koyduğunuz zaman önüne o kadar adaletli tartıyor. Milletin kendisi her zaman en doğru ölçüyü sandıkta yine koyacak inşallah hiç şüphesiz. Bunu sabırla ve metanetle 2023’te göreceğiz. Dolayısıyla Sayın Akşener, bu ülkeyi yönetme iddiasında bulunuyor. Bu tür şeylere tekessür etmek yerine, halkın gerçek gündemi ile ilgilense, partisini oraya odaklasa ve CHP ile HDP işbirliği ile bir ortaklığı olmasa da halka gitse, herhâlde böyle trajikomik manzaralarla bizde karşılaşıyor olmayacağız. Bunların hepsi fiyasko ile sonuçlanıyor, sonucunda gerçek olmadığı ortaya çıkıyor. Dolayısıyla bu işlerle bir yere varılmaz, bunlar ucuz polemikler” şeklinde konuştu.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
düzceli 3 hafta önce
kurgu kurmak ve algı yaratmaktan başka hiç bir şey beceremeyen, kendinize çalışan partinin insanlarısınız. faydanız yok
YAVUZ0881 4 hafta önce
Sen kaç paralık bir maymunsun ulan sen adam ne zaman olacaksın yüzündeki beyaz sakaldandamı utanmıyorsun ölüm var hesap var toprağın altında ne cevap vereceksin utanmaz
Öncelikli görevini yerine 1 ay önce
Allah aşkına Çakır. Düzce için neler yaptınız? Neler yapacaksınız? Ekonomik açıdan ne tür tedbirleri hayata geçirdiniz? Sokağın nabzını neden duymazlıktan geliyorsunuz? Orası yan gelip yatma yeri değil, hizmet veren, dertlere çare bulan yer olduğunu neden unutuyorsunuz? Bırakın bu boş işleri. Kolluk kuvvetleri ve hukuk zaten gerekeni yapıyor.
Şampiyon 1 ay önce
Bu memlekete İcraatı sıfır bile değil…çoook eksilerdeee
Yavuz yücel 1 ay önce
Madem kendileri iktidarda vatandaşın sesini duyun bak meral hanıma değil size şikayetimizi bildiriyoruz ; gıda fiyatları ve mazot fiyatları çok yüksek ve eskiden 50 liraya 2 3 poşet malzeme alırken şimdi aynı poşetleri 200 tl ye dolduramıyoruz ve toplu taşımada çalışan minibüsü ve otobüsü esnaf ciddi sıkıntıda mazot ve şoför ödemeleri ve vergi borçları birikmiş hadi yardımlar yapıldı ama yeterli değil vergi ve kredi ödemelerini faizsiz erteleyin... Bakın demiyoruz silin sadece 2 sene erteleyin. Ak partiye oy vermiş biri olarak söylüyorum
METİN 1 ay önce
SAYIN VEKİL DÜZCE İÇİN NELER YAPMIŞTIR.HANGİ HİZMETLERİ VARDIR..BUNLARI Bİ ANLATSAYDI.. AZ KALDI SEÇİME...
AKPINAR 1 ay önce
Bu yorumları gizli gizli okuyorsun sn Çakır Düzce de dedikodu hariç iki dönemlik görev sürecinde yaptığın vatan ve millet için bir adet bur adet eser varmı boş boş konuşuyorsun sadece "körler sağırlar birbirini ağırlar"Meydan sizin kanal kanal gezin gazete haberlerini anlatın oralarda Allah büyük hesap günü var nasıl olsa..
cash81 1 ay önce
sen ilk önce depremde senin yaptığın binanın altında vefat eden insanların hesabını ver nasıl bir vicdan rahat rahat dolasıyorsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın