banner851

banner614

"BAZI SİNYALLER ALIYORUM" DEDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bazı iş adamlarının mal varlıklarını yurt dışına kaçırma gayreti olduğunu öğrendiğini belirterek, Bakanlar Kurulu'na "Asla izin vermeyin!" diye seslendi.

banner619
Siyaset 03.12.2017, 17:38 05.12.2017, 10:48
3005
"BAZI SİNYALLER ALIYORUM" DEDİ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Muş İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, bazı iş adamlarının mal varlıklarını yurt dışına kaçırma gayreti olduğunu öğrendiğini ve buna asla izin verilmemesi gerektiğini söyledi.

"Varlıklarını yurt dışına çıkarmaya çalışanlara iyi nazarla bakamayız"

Erdoğan, "Bazı haberler alıyorum, bazı sinyaller alıyorum, bazı iş adamlarının varlıklarını yurt dışına kaçırma gibi gayretlerinin olduğunu duyuyorum, buradan Bakanlar Kurulu'na sesleniyorum. Bunların hiçbirine çıkış için asla izin vermemelisiniz. Bu ülkede kazanıp varlıklarını yurt dışına çıkarmaya çalışanlara iyi nazarla bakamayız." dedi.

"Bağımsız Türkiye’yi hazmedemiyorlar"

Erdoğan şöyle devam etti: "Sizler son günlerde sergilenen çifte standartları takip ediyorsunuz değil mi? Hans’a, Corc’a, Mayk’a göre değil Hasan’a Ali’ye Ahmet’e göre hareket etmemiz birilerini rahatsız ediyor. Alışmışlar emir kipiyle hareket eden Türkiye’ye. Bağımsız Türkiye’yi hazmedemiyorlar."

"Nerede bir ihtiyaç sahibi varsa onların imdadına koşuyoruz"

"Nerede bir ihtiyaç sahibi varsa onların imdadına koşuyoruz." diyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 vilayeti ile 80 milyonu ile 780 bin kilometrekare vatan toprağı ile tüm Türkiye'yi kucaklama gayreti içinde olduklarını vurguladı.

Türkiye'nin son 15 yılını "Demokrasinin şaha kalktığı bir süreç" olarak değerlendiren Erdoğan, "Bugün ekonomisi 3 kat büyümüş, milli geliri 11 bin dolara çıkmış bir Türkiye var." diye konuştu.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
Kıskanılıyormuyuz. 4 yıl önce
161 Üke içinde İşsizlik endeksinde 113. sırada, Gelir eşitsizliğinde ise 89.sıradayız. Ve hala Avrupa'nın bizi kıskandığına inananlar var. Bir de dün öyle bugün böyle diyen var.
MARKOPOLO 4 yıl önce
Serbest ekonomi diye bir şey var. KANUNLARDA...
HALK 4 yıl önce
Halk;bizde tırtırlı kuruş yok rahat ol reis !!!
Hmmm 4 yıl önce
Reza şirketi boşaltırken nerdeydiniz
maur 4 yıl önce
çaldılar akladılar patlayın cada şimdi filim çeviriyor lar yirsen
Birisi 4 yıl önce
Para adamın naparsa yapar benim olsa bende bu memlekete değil dışarı yatırırım devleti doyurduğumuz yetmiyo bide suriyeli doyuruyoz.ne faydasını gördük devletin.
işbirliği vardır 4 yıl önce
bu ülkeye en az bağlı olan bu ülkenin en zenginleridir.çıkarları için hükümete zarar için varlıklarını kullanırlar.cumhuriyet devrinden beri zenginleştirilen aileler dışarıya bağlı ve tavırlarını ona göre alıyorlar.
Pisküvici 4 yıl önce
Reis bisküvicibfirmaya sesleniyor merkezini ingiltereye taşıdı ya.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın