banner851

banner955

BBP BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere tek başına girme kararı alan Büyük Birlik Partisi İl Teşkilatı aday tanıtım toplantısı yapıldı. BBP Düzce Belediye Başkan Adayı Ferdi Burak Çiçek,'Kimse Büyük Birlik Partisi'ni yok saymasın' dedi.

Siyaset 30.01.2019, 14:00 30.01.2019, 18:00
2374
banner1032

Büyük Birlik Partisi il teşkilatının aday tanıtım toplantısı parti binasında yapıldı. İl Başkanı Engin Bedir ile partililerin hazır bulundukları toplantıda konuşan BBP Düzce İl Teşkilatı Başkanı Engin Bedir şunları söyledi;'Teşkilat ve genel merkezle yapılan istişarelerin ardından Düzce Belediye Başkan Adayımız Alperen Ocakları İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek'tir.İl Başkanı  Bedir, seçimden galibiyetle çıkacaklarına olan inancını ifade ederek 'Kimse bizi hafife almasın' şeklinde konuştu. Belediye Başkan Adayı Ferdi Burak Çiçek ise 'Kimse Büyük Birlik Partisini yok saymasın' dedi.Partisinin hiçbir seçim yardımı ve devlet desteği almadan çalışmalarını yürüttüğünü söyleyen Bedir, kendi imkanları ile seçim çalışması yaptıklarını iafde etti. Bedir, BBP’nin hafife alınacak bir parti olmadığını söylerken, bunu 31 Mart günü tüm Düzce’ye göstereceklerini belirtip destek istedi.Dünyayı düzeltmek için önce Düzce’yi düzeltmek gerektiği düşüncesi ile yola çıktıklarını söyleyen Bedir, 'Bu düzene dur diyebilmek için BBP diyoruz” şeklinde konuşarak seçimden zaferle çıkacaklarını dile getirdi.

 

Çiçek ise, “ Sefer bizim zafer Allah’ın” diyerek söze başladı. Amacının memleketi Düzce'ye hizmet etmek olduğunu söyleyen Çiçek,

“ Şehit liderimin bir sözü vardır, işte ocak işte yuva burası, işte dava, işte Türk İslam ülküsü diyerek yola çıktık, Allah’ın izniyle de Düzce’de bir şeyler yapabileceğimize inanıyoruz. Bizi kimse yok saymasın. Biz buradayız, biz her zaman burada olacağız” şeklinde konuştu.
 


Haber: S.AYAN


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (30)
DÜZCE ALPERENLERİ 4 yıl önce
Güzel yorumlar yazıp bizleri onurlandıran tüm gönüldaşlarımıza selamlar olsun yüreği güzel insanlar biz sizinle daha iyi bir Düzce için yola çıktık kimseden bir menfaat beklentimiz yok hepinize saygı ve sevgilerimizle.
Alperen1071 4 yıl önce
İsterseniz hepiniz bir olun biz tek başımızada kalsak bu saatten sonra sahada olacağız mhp isimli kullanıcı bizim senin gibilere ihticamız yok çok şükür.
Alperen1071 4 yıl önce
Fikricim aslında bir sen eksiktin demek geldi içimden hizmet ettiğin yerelere yorum yapmanı şiddetle tavsiye ediyorum.
Alperen1071 4 yıl önce
Bir dost isimli kullanıcıya cevap. Zamanında akcılar için çaba gösterdi demişsin. Peki sana şunu sorucam acaba bu şöyle olabilirmi? Belki oraya bu davanın içinden gönderilmiş ve oradaki haksızlıkları görüp ne yapıldığını direk orada görmüş olabilirmi sence? Kimse boş iftira atmasın bizde çamur tutmaz.
Vatan daş 4 yıl önce
Kise bedava yazmasin her siyasi parti aday cikararacak ki meydanda hep ayni yuzler olmasin
ss 4 yıl önce
Düzeni değiştirmek için önce düzene karşı gelmek gerekir.
Bir kolkola bir karşısında nasıl inanalım samimiyetinize. Geçen seçimlerde mevcut düzenle ittifak içindeydiniz????
Ferit Şen 4 yıl önce
Düzeni değiştirmekten bahsederken, genel başkanımızın akp listesinden meclise girdiğini unuttunuz mu? Rahmetlinin kemikleri sızlıyor.
şahin 4 yıl önce
Allah aşkına güldürmeyin insanı,gereksiz aday göstermeyin,siz de inanmıyorsunuz işte
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık