banner851

banner614

"BEDELİ AĞIR OLUR"

banner619

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, ABD’nin Suriye’yi füzelerle vurduğu saldırı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Suriye'ye atılan bombalar ABD, İsrail, PKK ve IŞİD'i sevindirmektedir. Burada hem Türkiye'ye hem de hükümete tuzak var. Uyarıyoruz, bu tuzağa düşmenin bedeli ağır olur." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bu yeterli değil, devamını getirin. Biz de hazırız" söylemini eleştiren Sönmez, "Ne yapacaksınız? Mehmetçiği ABD'nin emrine mi vereceksiniz? Buna gücünüz yeter mi? Buna kimsenin gücü yetmez." diye konuştu.

banner846
Siyaset 08.04.2017, 14:49 08.04.2017, 16:39
1086
banner844

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri Avni Akyol Parkı girişinde basın açıklaması için toplandı. Vatan Partisi İl Başkanı Sönmez'in gündeminde ABD’nin Suriye’ye yönelik saldırısı vardı. 

"ABD’nin saldırısına PKK ve IŞİD sevindi"
ABD'nin komşu ülke Suriye'yi füzelerle vurmasına gerekçe olarak kimyasal silah kullanılmasını gösterdiğini belirten Sönmez, şöyle konuştu: "2013 yılında da aynı suçlamaları yapmışlar, Birleşnıiş Milletler heyetinin incelemesi sonucunda bunun muhaliflerin işi olduğu ortaya çıkmıştı. Bugün yine tertip ve provokasyon var. Suriye'ye atılan bombalar ABD, İsrail, PKK ve IŞİD'i sevindirmektedir.

Burada hem Türkiye'ye hem de hükümete tuzak var. Uyarıyoruz, bu tuzağa düşmenin bedeli ağır olur."

"Mehmetçiği ABD'nin emrine mi vereceksiniz?"
15 Temmuz'daki darbe girişiminde ABD'nin de parmağının olduğunu söyleyen Sönmez, konuşmasına şu şekilde devam etti: "Şimdi yine ABD kendi tertibi olan bu kimyasal silah olayını bahane ederek Suriye'yi vuruyor. Bizim Cumhurbaşkanımız da "Bu yeterli değil, devamını getirin. Biz de hazırız" diyor. Sayın Cumhurbaşkanı neye hazırsınız, ne yapacaksınız? Mehmetçiği ABD'nin emrine mi vereceksiniz? Buna gücünüz yeter mi? Buna kimsenin gücü yetmez. Derhal ABD'nin Türkiye'ye kurduğu bu tuzaktan çıkın. Derhal Suriye, merkezi hükümetiyle masaya oturun. Bölge ülkeleriyle işbirliği yaparak bu büyük şeytanın şerrinden hem ülkemizi, hem bölgeyi koruyabiliriz."

"Türkiye belalara girmesin diye bir kere daha hayır diyoruz"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirmeye devam eden Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, "Sayın Cumhurbaşkanı "Biz hazırız." diyor. Normal olarak yasa ve anayasada böyle kararlar mecliste konuşulur. Sayın Cumhurbaşkanı şimdiden meclisi yok sayarak konuşuyor. Ülkemizi ABD hesabına savaşa sürecek hamlelerde bulunuyor. Bir de tam yetkili başkan olursa ne olacak? İşte Türkiye böyle hesapsız yere felaket ve belalara girmesin diye başkanlık sistemine bir kere daha hayır diyoruz." dedi.

Yorumlar (7)
cemal 4 yıl önce
motorcuların aklı erer demi bu işlere :)
Hale 4 yıl önce
2.2 nasil 4 ederse.ulkemizde. Amarikan senaryolari hep sahnede.Amarika her gittigi yere kan. gozyasi felaket goturuyor.Bunu artik.bilin.duyun.gorun.yahu..
Hale 4 yıl önce
Sizin aklıniz ermez diyenler.cok merak ediyorum su yapılan aciklamadan ne anladin.Akli erenlerin ulkeyi getirdikleri durum ortada.Gozkeri var gormezler kulakkari var duymazlar.Baskan ne guzel acikliyor..Bi dinlesen .
motorcu 4 yıl önce
sizin aklınız ermez bu işlere
yavaş gel 4 yıl önce
Felaket tellalları gelmiş yine. Türkiye dimdik ayaktadır merak etmeyin. Suriyede, ırakta menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmaktadır. Darbelerle ülkeyi yangın yerine çevirmek isteyenler şuan kaçacak delik aramaktadır.
DÜŞÜNCELİ 4 yıl önce
Başkanlık bir ABD projesidir bu gidişat ülkemizin sonunun başlangıcıdır düzceli kardeşlerim lütfen iyi düşünün bunun geri dönüşü ne yazıkki yok tek adamlığa HAYIR
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
TÜRKİYE'NİN MEVCUT DURUMU:
MAHALLEYİ ALEVLER SARMIŞ, YANGIN EVE SIÇRAMIŞ, EVİN AHALİSİ EVİN REİSİ KİM DİYE DÖVÜŞÜYOR...
YANGIN ADIM ADIM YAKLAŞIYOR HANE HALKININ UMURUNDA DEĞİL...