banner851

banner955

Belde adayları bu hafta açıklanacak.

Yerel seçimler öncesinde Merkez ve ilçe adaylarını açıklayan AK Parti de sıra belde adaylarına geldi. Belde adayları da bu hafta açıklanıyor.

Siyaset 02.02.2009, 09:25
199
Belde adayları bu hafta açıklanacak.
banner1032

29 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim yarışı iyice kızışırken Merkez ve ilçe adaylarını açıklayan AK Parti de belde adaylarının kim olacağı merak ediliyor. Belde adaylarının da yapılan değerlendirlmelerin ardından bu hafta açıklanacağı belirtildi. Parti il teşkilatından hangi gün açıklama yapılacağı noktasında açıklama yapılmadı.

Parti de Konuralp Belediye Başkan adayı olarak İl Genel Meclis Başkanı Yusuf Ercan, Beyköy Belediye Başkan adayı olarak belde Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz'ın isimleri geçerken Boğaziçi Belediye Başkan adaylığı için ise aday adayları arasında kimin aday olarak gösterileceği netlik kazanmadı.

Diğer taraftan partinin belde adaylarını da açıklamasıyla birlikte seçim yarışının hız kazanması bekleniyor. Diğer partiler de isim açıklamaya devam ederken özellikle bu hafta içinde bütün partilerin bütün adaylarını netleştirmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu