banner851

banner955

BELEDİYE CEZASINI KESTİ

Meclise sunulan her hizmet önergesine, yolsuzluk ön yargısıyla yaklaşıp bu tavrını da “vatandaşın parasının her kuruşunun çok kıymetli olduğu” motivasyonuna dayandıran İYİ Partili Düzce Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Dinçer’in ruhsatsız ve izinsiz biçimde kaçak yapı inşa ettiği ortaya çıktı.

Siyaset 30.05.2022, 16:31
4613
BELEDİYE CEZASINI KESTİ
banner986

Skandal haber, Düzce’nin gündemine bomba gibi düştü. Düzce Belediyesinden yapılan açıklamada İYİ Partili Meclis Üyesi Erkan Dinçer’in Koçyazı Mahallesi 103 ada 13 Nolu parsel üzerinde bulunan iş yerinin cephesine Belediyeden Ruhsat ve izin alınmadan çelik malzemeden sundurma yapıldığı tespit edildiği bilgisi paylaşıldı.

53 BİN LİRAYA YAKIN CEZA KESİLDİ

Çevre Şehircilik Müdürlüğü tarafından Belediye Encümenine havale edilen dosya, Belediye Encümeni tarafından yapı tatil zaptı, fotoğraf ve krokileriyle birlikte incelenerek yapılan değerlendirmede, İYİ Partili Meclis Üyesi Murat Dinçer’e ait mülk üzerine Dinçer tarafından inşa edilen kaçak yapı için 52 bin 639 lira para cezası kesildi.

İYİ PARTİ SUSKUNLARI OYNUYOR

Hemen her fırsatta milletin parasının hiç edildiği ithamlarında bulunan ve hak hukukun en tartışılmaz ilkeleri olduğunu beyan eden İYİ Partili Meclis üyeleri ve İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er’in bu yolsuzluk konusunda ne açıklama yapacakları merak konusu oldu.

Yorumlar (26)
Kadir ERDOĞAN 3 ay önce
Erkan Beyin adresi belli ... Adil Seven iş mekezi ..
İyi Parti ile konuyu ilikilendirenler Partinin yeri de belli ...
Buradan kendinizi gizleyerek yorum yapnanıza gerek yok Kapılar açık , çay , kahve var
Düzce'li.. 3 ay önce
Düzce Kaçak yapı cenneti, Konaklı köyü muhtarını bir ziyaret edin, size anlatsın.. Sıfır ruhsatla yapılmış binayı, Besici evi diye yapılan evi ve bunlara yol gösteren memurları.. Bu arada üç memur hüküm giymişti..
Düzce'li.. 3 ay önce
Konu çelik sundurma.. Velevki izinsiz se ceza uygulansın ya.. TC de şırnak sonrası en çok kaçak yapı Düzce de.. Kim sorumlu.?
Fethi 3 ay önce
Partiye meclise girdikten sonra sonradan gelen herkes iyi araştırılmalı.
Menfaate gelenlerden medet umarsanız sonucuna katlanırsın
Murat 3 ay önce
Böyle bir şey yoksa özür dileyecekmisiniz..algı yapmayın günaha giriyorsunuz..
memur 3 ay önce
bu adamın fettahdaki apartmanında suriyeli dolu.Mahallede huzur yok.Kesin cezasını en yükseğinden.
vatandaş 3 ay önce
İYİ'ki kaçak yapı yapmış haber yaparsınız.Diğer kaçak yapıları da haber yapsanıza.
Yamalı Pantalon 3 ay önce
Haberi ilk gördüğümde ev dikti sandım, Düzcede göz yumulan veya denetilmeyen milyon tane kaçak yapı vardır. Abartmayın bu kadar yandaş olmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
açık