banner851

banner614

BELEDİYELERE DENETLEME!

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Düzce’de ilçe belediyeleri ve teşkilatlarla görüştü. 2014 yılında göreve gelen belediyelerin seçim vaatlerinin yerine getirilip getirilmediğini inceleyen Şeker, yapılan hizmetlerin takipçisi oldukları belirtti.

banner619
Siyaset 12.11.2016, 12:09 13.11.2016, 14:31
1599
BELEDİYELERE DENETLEME!

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Akçakoca, Yığılca, Kaynaşlı, Gölyaka ve Gümüşova ilçelerinde incelemelerde bulundu. Bir gününü Düzce’de ilçe belediyelerine ve teşkilatlarına ayıran Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker’e AK Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, Ar-Ge Başkanı Şinasi Tuzluoğlu eşlik etti.Kaynaşlı ilçesinden görüşmelere başlayan Şeker, sırasıyla Yığılca, Akçakoca, Gölyaka ve Gümüşova belediye başkanları ile görüşmeler yaptı. 2014 yılında göreve gelen belediyelerin seçim vaatlerinin yerine getirilip getirilmediği incelenirken yapılan hizmetlerin takipçisi oldukları belirtildi.Düzce’nin 5 ilçesinde yapılan incelemelerin ardından bilgi veren AK Parti Düzce Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, “Genel Merkez Başkan Yardımcımız Kocaeli Milletvekilimiz İlyas Şeker özellikle belediyelerimizin seçimlerde vermiş olduğu vaatlerin yerine getirilip getirilmediği, yapılacak olan hizmetleri yerinde görmek istedi.AK Parti Genel Merkezi olarak her zaman Düzce’nin arkasında olduklarını ve destekçisi olduklarını hissettirmek istediklerini belirttiler. Belediye Başkanlarımız ve ilçe teşkilatlarımızın yapmış olduğu çalışmaları birlikte inceledik ve gözlemledik. Bundan sonra da ziyaretler sıklaşacak.” ifadelerinde bulundu.
 

banner844
Yorumlar (12)
golyakalı 5 yıl önce
yapmısmıbekır basakan dedıklerını guldurmeyın benı encumen cocuklarıyla kendı akrabaların ıse almaktan basaka yaptıgı ne var Allah askına bırde ddeentşedık ddıyorsunuz golyaka beldıyesınde pesges uzerı peskes onu ıncele yın bırde bak bırıncı olmuyormu bızım bekır basakan ben oy verdım ama su an utanıyorum uzluyorum verdım oya
Kayyum atayın 5 yıl önce
Belediyeye kayyum atanması lazım, hizmet yok yollar doğudan rezil arka mahalleler çamurdan geçilmiyor.15 yildir iktidar partisinde olan bir yer nasıl bu halde oluyor.Demekki hizmet için gelen paralar cukka olmuş.Yağmur yağmasın diye dua ediyoruz tövbe tövbe, çamurdan geçilmiyor.Araba ayda bir alt takımların bakimi için sanayide.Boyle belediye belediyecilik mi olur, malum yetmiyor sanırım birde tedes kuruyorlar halkı iyice soymak için.Ben görüyorum cahil vatandaş olarakta okumuş akli selim büyüklerimiz nasıl görmüyor.
DOĞRULARI VE YANLIŞLARI D 5 yıl önce
Sayın Şeker diğer ilçeleri bilmem ben Gölyaka için driyorumki, başkanların vaad lerini değil de, yaptığı vaad etmediği halde yaptıklarını denetleseniz daha iyi olurdu. Vaad ler seçim kazanmak için yapılan siyasi yalanlardan oluşan hayallerdir. Vaad etmediği halde yakınlarını bir vasfı olmadığı halde işe yerleştirmek, koltuğa oturur oturmaz işçi fazlalığı var diyerek işçi çıkartmak ama hemen akabinde kendi ve encümenlerin çocukları dahil yakınlarını çıkartılanların yerlerine işe almak vs. gbi konuları denetlemiyorsanız yaptığınız iş onların bulundukları haksızlıklara destek verme, hatta yapacaklarına göz yummak değilmidir, biz vatandaş olarak oy verirken bunların Devletimizin imkanlarını kendilerine maletsinler diye oy vermedik.Devletin en alt kademesindeki yerel yönetimin başkanlarının yaptıklarından en tepedekilerin haberleri olmaz, duymazlar, duyurmazlar, onun için sizin gibi denetime gelenlerde elini vicdanına koyarak 4-4 lük hakkınca işi yaparak onların da doğruları yapmaları gere
Aa 5 yıl önce
Belediyemiz Murat CAYMAZ önderliğinde KÜLTÜR seferberliği başlatmıştır. İlk İşimiz kütüphanede. Pardon sokaklarda TEDES kurmaktır. %30 belediyenin hakkı.. Para varsa kültür de var-mış... Al sana icraat... Bekle bizi sandık... TEDES kuracaksanız meclis üyeLERinin iş yerlerinin kaldırımları önüne kurun. Oralarda parklanma kaldırımda dahi serbestken.... Trafikte kural tanımaz değiliz tabi ki ama ayrım yapılması ve kullanılan kelimeler çok kültürlü(!)
Anlamıyorum 5 yıl önce
Ya adam belediyeleri denetleme diye haber yapıyor fındığıda denetle diyor pes yani bende fındık yok öldümmü çalışın sadece fındığın peşine bakmayın fındık ek gelirse daha ne istiyorsunuz allah sorar fındık şuan çokmu ucuz 13 çıktı satsaydınız
Köylü 5 yıl önce
Ya fındık?
Fındıkçı 5 yıl önce
Fındıkçıya verilen sözlerde araştırılsın
Denetleyen vekile 5 yıl önce
Reklam ve tanıtıma çok önem veriyor sagolsunlar.Bilbord gideri asfalt giderinden fazladır.Yaymasan da gürleyen.Birde firma da keles akraba olabilir mi? Ye kürküm ye hesabi..
Aa 5 yıl önce
Reklam firması Keleşgillerden, Oxijen Medya. Her işi o firma nasıl alabiliyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın