banner851

banner955

“BEN BU MEMLEKETİN HAS EVLADIYIM”

Dün Düzce’ye gelen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Düzce’de bir dizi temaslarda bulundu. İstanbul Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Özel ve beraberindekilere bir vatandaş, “PKK ile ilginizi kesin” tepkisinde bulundu. Bunun üzerine Özel, “Ben bu memleketin has evladıyım” karşılığını verdi.

Siyaset 27.10.2022, 12:00 27.10.2022, 15:49
3063

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ile partisinin Düzce İl Başkanlığına gelerek İl Başkanı Semih Cemşit ile görüştü.

Ardından Özel ve beraberindekiler, İstanbul ve Gaziantep caddelerinde esnaf ziyareti gerçekleştirerek, vatandaşlarla sohbet etti.

Çay ocağında bir vatandaşın "Siz altılı masa değil, sekizli masasınız. Bir de lideriniz var; Biden mi bidon mu? Ben provokatör değilim. Bu memleketin has evladıyım. Bu memleketi bölmeye uğraşmayın. PKK ile ilginizi kesin. Ben CHP'liydim istifa ettim. Ben buralıyım, Anadolu çocuğuyum." sözlerine Özel, "Ben de has evladıyım, bölmeyiz." karşılığını verdi.

Tepkisi devam eden vatandaş ile CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve bazı parti yöneticileri arasında kısa süreli tartışma yaşandı.

Düzce kent merkezindeki temaslarının ardından Akçakoca ilçesine geçerek, partisinin İlçe Başkanlığı binasını hizmete açan Özel, burada yaptığı konuşmada, ilçenin yerel sorunlarına değindi.

Özel, hizmet binasının kurdelesini kesmesinin ardından partiye yeni üye olanlara rozetlerini taktı.

banner844
Yorumlar (12)
MOTORCU 1 ay önce
Herkez birilerinin yönetiminden zarar görmüş olabilir fakat bu iş artık kişisel mesele olmaktan çıktı. kişisel çıkarlarımızı değil devletin menfaat ve bekasını düşünmeliyiz. Eğer Erdoğan giderse (ki inşAllah gitmeyecek) bu günlerinizi mumla ararsınız. Birileri çıkıyor diyor ki Erdoğan gitsin kim gelirse gelsin bu nasıl bir akıl tutulmasıdır ya. Daha mı iyi olacağını sanıyorsunuz. 6 tane işe yaramaz bir araya gelip daha başkan adayını seçemediler. Bide bunların ülkeyi yönettiğini düşünsenize. Bu nedenle mantıklı düşünüp sadece kendimiz için değil ülkemiz için en doğru kararı vermeliyiz.
Yemezler sayın özel 1 ay önce
Helal olsun vatandaşa ki bende CHP ye oy veren biri olarak gerçekleri gördüğüm için artık bunların yalanları dan 2 yüzlülüğün den nefret ediyorum, gerçek ve doğru bir muhalefet yapamıyorlar o kadar, ak partiyi iktidar yapan onlar kendileri ve bunu bilerek yapıyorlar, halkı hiçbir şey bilmeyen cahiller olarak görüyorlar.
halk 1 ay önce
sadooooo yayınlasana yazılanları...
halk 1 ay önce
tam bir akıl tutulması..beyni resetlenmiş haberin yok soru soran..
hlk. 1 ay önce
tam bir gerizekalı sorusu...Yakın tarihde evine Türkbayrağı asamıyordun..
halk 1 ay önce
bana bak vatandaş imralıya mektubu kim gönderdi.Öcalanın yeğeni Dileği meclis başkanıda yapmıştı.Evlere Türk bayrağıda asılmıyordu..git bi sağlam beyin al..Akkayonlu..
Köylü 1 ay önce
29 Ekim geliyor biz geçmişi hatırlarız. Bu arkadaşta hatırlasaydı keşke
DUZCELİ 1 ay önce
SİZE DÜZCEDEN OY CIKMAZ
ofluözkanözçelik 1 ay önce
akıl tutulması yaşıyorsunuz masada 6 parti var yakında 7 olacak btp ile vatanın bütünlüğünü düşünen partilerden oluşan masaya bu tepkiyi vermen çok anlamsız
Düzceliye cvp.. 1 ay önce
bu kadar akkoyun varken eskiden doğruydu..gel şimdi benim 4 bin tl kiramı öde bendende oy çıksın..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız