banner851

banner614

BİR OLMA ZAMANI!

banner619

Saadet Partisi’nde İl Divan Toplantısı yapıldı. Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, toplantı öncesi Türkiye’de kaos yaşandığını ifade ederek içinde bulunulan zamanın “bir olma, birlikte hareket etme zamanı” olduğunu söyledi. Mertol, yeniden yapılacak seçimde Ak Partinin tek başına iktidar olmasının mümkün görünmediğini belirtti.

banner846
Siyaset 23.08.2015, 13:18
1771
BİR OLMA ZAMANI!
banner844
Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol parti yönetimiyle bir araya gelerek İl Divan Toplantısı öncesi basına gündeme dair önemli mesajlar verdi.

DERHAL NE OLACAKSA OLSUN
Ülkenin yaşanan olaylar ve yaşanan sorunlar nedeniyle yangın yeri olduğunu ifade etti. Mertol, Ülkenin iyiye gitmediğini söyledi. “Derhal ne olacaksa olsun. Erken seçimse erken seçim, koalisyon görüşmeleri tekrardan başlayacaksa koalisyon çalışmaları başlamalıdır. Türkiye’miz kaos ortamından kurtulmalıdır. Dünyada birçok ülke koalisyonla yönetilmektedir. Koalisyonla olmaz demek tamamen bir çözümsüzlük önerisidir. Koalisyon protokolünü yaparsın. Mevcut koalisyonla ülke yönetilir. Tek başına iktidar olmak için halka empoze etmek doğru bir yere gidilmediğini gösteriyor.”

AK PARTİNİN TEK BAŞINA İKTİDAR OLMASI MÜMKÜN DEĞİL
Mertol açıklamalarını şöyle sürdürdü. “7 Haziran’dan sonra ne oldu. Tekrardan seçime gidilse mevcut durum değişmeyecek.  Sadece yüzce 2-3 gibi bir puan aralığında bir değişim olacağı görülüyor. Ak Partinin tek başına iktidar olması mümkün değil. Bunu hükümet mensubu arkadaşlar göremiyorlar mı? Tamamen şunu düşünüyorlar. Diyorlar ki ‘Vatandaş tekrar güçlü bir destekle Ak Parti’yi tek başına iktidara getirecek ama ortadaki tabloda böyle bir şeyin olması mümkün görünmüyor.”

HAİNLERLE MÜZAKERE OLMAZ
‘Doğu ve Güneydoğu bugün terk edilmiştir.’ Diyen mertol, çözüm sürecinde PKK’nın güçlendiğini belirterek ‘Hainlerle müzakere olmaz.’ dedi. “Bugün bir olma zamanıdır. Birlikte olma zamanıdır. Siyasi parti başkanları egolarını bir kenara bırakmalıdırlar. Ak Parti hükümeti ve Genel Başkanı Cumhurbaşkanının suntasından kurtulmalıdır. Eski günlere dönmek için tüm siyasi partiler taşın altına ellerini koymalıdır.”

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (9)
yahşi adam 6 yıl önce
yazıklar olsun size gerçekten bölüne bölüne bu hale getirdiniz sizler ülkeyi şimdi de birlik zamanı diyorsunuz ne ile birlik bırakın bu işleri sorsanız siz adamsınız diğerleri değil
bırakın bu boş işleri
düzce81 6 yıl önce
Başkanım o pastanedekilerin akp çığırtkanlığıni yaptığını sizde çok iyi biliyorsunuz.7/24 berabersiniz.Önce akp nin güdümünden bir çıkın hele o zaman saf tutarız hep beraber.
tolga 6 yıl önce
ya şurada bir tane olumlu mesaj yok hala neyin peşindesiniz anlamıyorum. baraj sorununuz yoktu %2 de kaldınız artık bakın işinize
müjde......müjde 6 yıl önce
Müjde artık bizde meclise giriyoruz.. diye mesaj yazıp seçime saatler kala biz halkı aptal yerine koydunuz..yazıkki ne yazık. Lütfen tekrar olmasın
akifduzenli 6 yıl önce
sunta nedir?
algı operasyonları başlad 6 yıl önce
Teyyip tüm kadrolara emri verdi teşkilatlar hazır ama neye?Tabiki hileye kumpasa şimdiden yandaş anket şirketleri vatandaşta algı operasyonuna başladı neymiş akp %44-45 bandına çıkmışmış tabi tabi millet öfkeden kuduruyo akpye %45 vercek ha?öylemi?
eski saadetli 6 yıl önce
mertol düzceyi terk et seni partinin başında istemiyoruz
hasan 6 yıl önce
ya sen kendin barajı aşarız; baraj sorunumuz yok diyordunuz.ekürinüzle birlikte zor %2 oy aldınız.siz kendinize bakın.AKP halkın partisidir.her zaman halktan alır yetkisini.sen kendi falına bak:))))))))))))))))))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu