banner851

banner614

‘’BİR OYUNCAK İLE ÇOK TEBESSÜM’’ KAMPANYASI

banner619

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında, Parti İl binasında İl Yürütme Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

banner846
Siyaset 04.02.2020, 18:36 05.02.2020, 11:48
1150
‘’BİR OYUNCAK İLE ÇOK TEBESSÜM’’ KAMPANYASI
banner844

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin Başkanlığında, Parti İl binasında İl Yürütme Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
 
Toplantıda; Elazığ ve Malatya’daki deprem bölgesindeki vatandaşlar için, Genel Merkez Gençlik Kollar Başkalığı tarafından başlatılan, ‘’Bir Oyuncak İle Çok Tebessüm’’ kampanyası istişare edildi.
 


İl Başkanı Mustafa Keskin, ‘’Genel Merkez Gençlik Kollarımızın başlatmış olduğu kampanyaya bizlerde Düzce olarak destek vereceğiz. Deprem acısını bilen en iyi bizleriz, Kardeşlerimiz için toplanan oyuncakları onlara ulaştırıp yüzlerinde tebessüm bırakarak acılarını bir nebzede olsa azaltmak olacak. Düzce’deki hemşehrilerimize çağrıda bulunuyorum, Elazığ ve Malatya’daki kardeşlerimiz için bir oyuncak ile çok tebessüm kampanyasına siz değerli Düzcelilerin ‘de katılımını bekliyorum. Vatandaşlarımızın göndermek istedikleri oyuncakları, AK Parti İl, İlçe ve Belde Başkanlık binalarımıza en geç 8 Şubata kadar teslim etmeleri gerekmektedir. Haydi, Düzce Bir Oyuncak İle Bir Tebessüm Olalım’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
GÖKHAN SERDAR 1 yıl önce
sağlık yöneticiliği yüksek lisansı yapmış uzman olarak konuşuyorum. deprem yaşayanların hava değişimine ihtiyaçları var. farklı illere nakledilmeleri gerekli. ben depremde çanakkaledeydim yaşamadım ama yaşananlara şahit oldum.
19°
parçalı bulutlu