banner851

banner955

"BIRAKIN BOŞ LAFLARI, İŞİNİZİ YAPIN"

Akçakoca’da Cumhur İttifakı ortakları AK Parti ve MHP arasında sürüp giden ve il başkanlarının da dahil olduğu tartışmalara İYİ Parti’den tepki geldi. Koronavirüs salgını sürecinde asıl gündemin iş yapamayan esnaf olduğuna dikkat çeken İYİ Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, kısır çekişmelerin artık bir kenara bırakılmasını istedi.

Siyaset 16.02.2021, 11:30 17.02.2021, 15:02
1483
"BIRAKIN BOŞ LAFLARI, İŞİNİZİ YAPIN"

Akçakoca’da MHP’li Okan Yanmaz yönetimindeki belediyenin imar ve satış kararları, ittifak ruhunun çatırdamasına neden oldu. Özellikle değerinin çok altında satıldığını her kesimin dile getirdiği akaryakıt istasyonu için AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun Öncü TV ekranlarında ‘Akçakoca’da kamu zararı var!’ tepkisi iplerin iyice gerilmesine neden oldu. AK Parti ve MHP ekseninde süren tartışmalara CHP’li Tuğrul Abanoz da dahil olurken, tüm süreci uzaktan seyretmeyi tercih eden İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum sonunda patladı. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Lokum, son günlerde adeta sunî gündemler oluşturmak adına gösterilen çabanın neden zor durumdaki esnaf için gösterilmediğini sorguladı.  

‘Boş işlerle gündemi meşgul etmeyin’ çağrısı yapan İlçe Başkanı Lokum, kısır çekişmeler yerine birçok sektörde zorluklarla mücadele eden vatandaşın gerçek sorunlarına el atılmasını istedi.

İşte Lokum’un paylaşımı:

“Bir haftadır Akçakoca’daki kısır çekişmeleri izliyorum. Akçakoca’mızın daha önemli konuları varken kişisel tartışmalar üzerinden gündem yaratmayı gereksiz buluyorum. Beyler esnaf aç, vatandaş zor durumda.

Servisçilerden haberiniz var mı?

Kahvecilerden haberiniz var mı?

Resteronlardan haberiniz var mı?

Mesela bu karda kışta aylardır maaş alamayan belediye çalışanları için çözümünüz nedir?

Bunun gibi birçok sektör zorda vatandaş zor bırakın laf yapmayı işinizi yapın.

(Sakın şöyle yapıyoruz, böyle yapıyoruz diye cevap vermeyin kendinize güldürmeyin. Maden yapıyorsunuz vatandaşın ve belediyenin bu hali ne?”

HABER: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (3)
Hüseyin Pekgil 2 yıl önce
İp başkanı her seçimde busefer kesin aldık derdi. Demek ki siyaset sizin baktığınız yerden yürümüyor. Sahaya inmeden sosyal medyada yaz babam yaz. Alırsınız Akcakocayi
düzceli 2 yıl önce
Esnaf ve dar gelirlinin derdi Cumhur ittifakını ilgilendirmiyor. Bunları derdi kendi çıkarlarıdır.
düzceli 2 yıl önce
HAYRET SİZ BÖYLE HABER YAPAR MIYDINIZ? AKP'Yİ MHP'Yİ YÜCELTMEKTEN BAŞKA DA HABERLER YAPAR MIYDINIZ!!!
Yeni Sayımız