banner851

banner861

BİRÇOK KONU MASAYA YATIRILDI

banner619

MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Akçakoca’da yemekte buluştu. Kasım ayında yapılacak olan kongre dâhil birçok önemli konu masaya yatırıldı.

banner846
Siyaset 27.10.2020, 10:40 27.10.2020, 10:58
993
BİRÇOK KONU MASAYA YATIRILDI
banner844

MHP Düzce İl Yönetim Kurulu, Akçakoca Katamaran’da buluştu. Yönetim Kurulu’nun düzenlemiş olduğu yemeğe MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu başta olmak üzere MHP Düzce İl Divanı, MHP İlçe Belediye Başkanları, İlçe Teşkilat Başkanları, İlçe Belediyesi Meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi üyeleri de katıldı.

MHP’nin önde gelenlerini buluşturan yemekte kasımda yapılacak kongre dâhil birçok konu masaya yatırıldı ve bu konular hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Kovid-19 önlemlerine dikkat edilerek gerçekleştirilen yemekten sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar (4)
Osman 7 ay önce
Vatandaş da bunlara bakıyor: Maske yok, mesafe yok, tedbir yok. Onlara korona yok da bana mı var diyor. Sonra vakalar arttıkça artıyor. Yiyip içip gezip bi de kötü örnek oluyorlar.
yazıkkk yaa 7 ay önce
bır cok onu dedıklerı..caboglunun secılmek ıcın yaptığı oyunlardır oo oyunlar
Yorumcu 7 ay önce
Mhpadinda parti kaldım.Akp ye gecmedimi bunlar top yekün Davalarina ihanet etmedilermi bunlar.Ozan Arif bos konusmuyordu
Asosyal Mhpliler 7 ay önce
fotoğraf karelerinden de görüldüğü üzere , örnek davranışta bulunması gereken mhpli insanların , örneksiz davranışta nasıl bulunabilirliğinin göstergesidir bu fotoğraf karesi.. Midenizi doyururken virüs yaymaya vesile olup insan haklarına girmeyin !!!
15°
hafif yağmur