banner615

banner614

banner701

‘BİRİNCİ’ KİM!

banner619

Ak Parti'de il başkanlığı için 8'e düşürülen isimler içinde 4 kişinin adı konuşuluyor. Bu dört kişiden hangisi en fazla oyu alırsa il başkanı adayı o olacak. Yarış birinci sırayı almakla ilgili. Kim mi bu isimler.

Siyaset 20.12.2014, 19:22
406
‘BİRİNCİ’ KİM!

Adalet ve Kalkınma Partisi Düzce İl başkanlığı için son viraja giriliyor. Bugüne kadar genel merkeze çağrılarak önce CV’leri istenen, yapılan görüşmenin ardından da 8'den 4'e düşürülen aday adaylarıyla ilgili üç milletvekili, il başkanı ve belediye başkanlarının sıralama yapması istenecek.

"Sizce hangisi il başkanı olmalı" türünden "sıralama yapar mısınız" şeklinde sorulan sorunun ardından bu ismi açıklanan 4 isimden biri "il başkanı adayı" olarak ilan edilecek.

Ak Parti'ye yakın çevrelerden edindiğimiz bilgilere göre sıralamada yer alan isimler şunlar: Ali Dilber, Hikmet Keskin, Hüseyin Aydın, Yakup Demircan.

Alfabetik sıralamaya göre yazdığımız bu aday adaylarından biri "il başkan adayı" olarak açıklanacak. Şimdi gözler Ankara'dan ilk sıralamaya girecek adayın açıklanmasına kaldı. Partililer ve kamuoyu Düzce İl Başkanı adayının kim olacağını merakla bekliyor.  

Yorumlar (0)
25°
açık