banner851

banner614

'BİRLEŞTİRİCİ VE HERKESİ KUCAKLAYAN' LİSTE

Yarın yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Olağanüstü İl Başkanlığı kongresinden zaferle çıkması kuvvetli ihtimal olarak görülen Semih Cemşit'in listesi belli oldu. Toplumun her kesiminden tanınmış isimlerin yer aldığı liste, Cemşit'in titiz çalışmasını yansıttı.

banner619
Siyaset 02.10.2021, 22:37
1811
'BİRLEŞTİRİCİ VE HERKESİ KUCAKLAYAN' LİSTE

CHP'nin olağanüstü il kongresi için ilk 'adayım' diyen Semih Cemşit haftalar süren yoğun istişareler sonucunda listesine son şeklini verdi. Düzce'de uzun süredir beklenen ana muhalefet çizgisinden uzaklaşan partiyi tekrar eski günlerine taşımak isteyen Cemşit, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı hak, hukuk, adalet yürüyüşünün izinden giderek, Düzce'de birlik ve beraberliği sağlamayı amaçlıyor. CHP dayanışmasını her yönüyle göstermeyi hedefleyen İl Başkan Adayı Semih Cemşit, alanında başarılı, siyasette deneyimli isimlerin yanı sıra, gönüllülük esası ile çalışabilecek genç, dinamik ve hırslı yeni yüzleri listesine kattı. Kongrenin güçlü adayı Cemşit'in  'Birleştirici ve herkesi kucaklayan' olarak tanımladığı yönetim kurulu listesine Öncü Haber ulaştı. Aday Semih Cemşit'in son dakika değişiklik olmazsa listesi şu isimlerden oluşuyor: 

Hikmet Acer 
Murat Canbulat 
Murat  Barlas 
Burhan Ustabaş 
Murat Albayrak 
Esra Vural 
Umut Kurt 
Faruk Sarıyer 
Barış Gümüş 
Nart Altan 
Meral Yörük 
Mehmet Erol 
Ümid Akdiş 
Osman Çelebi 
Ceyda Nali 
Cemile Ayaz 
Feriha Aydın 
Esin Nermin Türkan
Tamer Durdu 

Öte yandan özgürlük, adalet ve demokrasiden ödün vermeden Cumhuriyet Halk Partisi'ni Düzce’de hak ettiği yere getirebilmek için özveri ile çalışacaklarını vurgulayan Cemşit ile rakibi Saim Aksöz'ün seçim yarışına gireceği il kongresi yarın saat 12:00'da Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi'nde yapılacak.

banner844
Yorumlar (1)
Faruk 3 hafta önce
Çelebi de mi yönetimde. Ho hahha...
Parti bitmiştir.