banner851

banner614

"BİRLİK MUTLAKA SAĞLANMALI"

MHP Düzce Teşkilatı, Türkiye Partisi İl Teşkilatına nezaket ziyarertinde bulundu. Ziyarette İl Başkanı Danışmaz, "Bizin Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyelerimiz sizinde üyelerinizdir ve hepimizi temsil ediyorlar." dedi.

banner619
Siyaset 26.12.2009, 16:57
198

MHP Düzce İl Teşkilatı, Türkiye Partisi İl Teşkilatını ziyaret etti.
İl Başkanı Abdullah Danışmaz ve kalabalık parti grubu yöneticileriyle Türkiye Partisine yaptıkları ziyaretin hayırlı olsun amacını taşıdığını belirtti ve "Yeni kurulan Türkiye Partisi'nin ülkemiz ve bölgemiz siyasetine hayırlı olmasını diliyoruz. Biz MHP olarak yerelde partimizin belediye meclisi ve il genel meclisi üyelerinin Türkiye Partisi'ni de temsil ettiğini, belediye meclisinde ve il genel meclisinde yapılacak olan tüm çalışmalarda görev alışverişinde bulunacağız. Amaç Düzce'ye hizmetse biz varız." dedi.

Türkiye Partisi İl Başkanı Erdoğan Bıyık ise yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve siyasetin bir birine çalım atma olmadığını, "MHP İl Başkanımız Meclis Üüyelerimiz sizinde meclis üyenizdir diyerek Düzce adına önemli bir hareketi başlatmıştır. AK Parti'nin de aynı davranış içinde olmasını gönülden arzuluyoruz. Çünkü amaç Düzce'ye hizmetse bu birlik mutlaka sağlanmalıdır." dedi.banner844
Yorumlar (0)