banner614

BİRLİKTE BAŞVURDULAR

banner619

Ak Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir bu sabah Ak Parti İl Binasında düzenledikleri basın toplantısında aday adaylıklarını açıkladı.

banner846
Siyaset 01.09.2015, 10:08
3820
BİRLİKTE BAŞVURDULAR
banner844
Ak Parti’de aday adaylığı başvuruları sürüyor. 7 Haziran’da Düzce’nin milletvekili olan Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir birlik ve beraberliklerini kamuoyuna göstermek için aday adaylığı başvurularını beraber yaptı. Parti binasında yapılan toplantıya Çilimli, Kaynaşlı ve Gümüşova Belediye Başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

KESKİN: ÜLKE MENFAATLERİ İÇİN SEÇİM KARARI ALINDI
Milletvekillerinin başvuruları öncesi Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin konuştu. Keskin, Milletvekillerinin aday adaylık başvurularının hayırlı olması temennisinde bulundu.”7 Haziran’daki seçimlerden hükümet anlamında bir sonuç çıkmamıştır. Partimiz hükümet kurma çalışmalarında elinden gelen gayreti göstermiştir. Ülke menfaatlerini gözetecek bir hükümet kurmaya hiçbir siyasi parti yanaşmamıştır. Ülkemize hizmet etmek adına ülkemizin milli menfaatlerini korumak adına Sayın Cumhurbaşkanımız seçim kararı almıştır. Türkiye’nin büyümesi adına Ak Parti üzerine düşeni yapmıştır. Seçim çalışmalarımıza Başbakan’ımızın öncülüğünde start verdik. Milletvekillerimizin aday adaylık başvuruları hayırlı olsun. 7 Haziran’dan itibaren kendilerinin kısa sürede Düzce için ciddi çalışmaları oldu.”

ÖZLÜ: ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEK İÇİN ADAYIZ
Milletvekili Faruk Özlü, konuşmasında aday adaylığına neden başvurdukları üzerinde durdu. “Düzce milletvekilleri olarak görev yaptığımız süre içerisinde hızlı bir çalışma süreci başlattık. İstişare toplantıları yaptık. Ankara’da temaslarda bulunduk. Bu sürede parti teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımızla birlikte işbirliği ile koordinasyonlu şekilde çalıştık. Bu ortamı devam ettirmek başladığımız faaliyetleri sonuçlandırmak, Düzce’yi Türkiye’nin gelişmiş ilk 10 ili içerisine sokmak için 1 Kasım’da tekrarlanacak seçimlerde aday adayı olmaya karar verdik.”


ARSLAN: MİLLETİMİZİN SADECE SEÇİM DÖNEMİNDE DEĞİL HER ZAMAN HİZMETİNDEYİZ
Milletvekili Fevai Arslan, Düzce’nin sadece seçim döneminde değil her zaman hizmetinde olduklarını göstermek için yola çıktıklarını söyledi. Arslan, “Bu seçim döneminde de yakaladığımız uyumu, trendi Düzce’nin imarında iskanında ve her alanındaki çalışmalarında iyi bir ivme yakalandık. Bu hızı kaybetmemek adına, Düzce adına, siyasetimiz adına yeniden hep beraber üç milletvekili olarak yola çıktık. Birlik ve beraberliğimizi göstermek adına aynı anda müracaat etmeye karar verdik. Taşın altına elimizi de gövdemizi de koymaya hazırız. Düzce’nin sadece seçim döneminde değil her zaman hizmetinde olduğumuzu göstermek için yola çıktık.” dedi.


KEŞİR: 'AĞZIMIZDAKİNİ KIRALIM’ DİYEREK HAREKET ETTİK
Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’nin kazanımlar elde etmesi için çalışmaya gayret gösterdiklerini belirtti. ”Biz kısa süre içerisinde tüm teşkilat mensupları olarak Düzce için deyim yerindeyse ‘Ağzımızdakini kıralım’ diyerek hareket ettik. Milletvekilliği kampanya döneminde taahhüt ettiysek şuan üzerimizde bulunan milletvekili sıfatıyla elimizden geleni yapalım istedik. Şehrimiz için elimizden geleni yapmaya gayret ettik. Önceliğimiz Düzce’nin ve Türkiye’nin kazanmasıdır. Hem milletvekili sıfatıyla milletimiz için koşturmaya devam edeceğiz hem de bir aday olarak devam edeceğiz. Düzceli hemşerimize güveniyorum.”

KESKİN’DEN KEŞİR’E: FOTOĞRAFIMIZ OLACAK
Açıklamaların ardından milletvekilleri başvuru dosyalarını İl Başkanı Keskin’e teslim etti. Keskin’in  Keşir’in dosyasını teslim aldığı sırada ‘Sayın vekilim sizinle 7 Haziran seçimi sürecinde fotoğrafımız yoktu, şimdi olacak.’ Demesi salondakileri güldürdü. Basın açıklaması toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (27)
Banko Banko 6 yıl önce
Düzce AK Parti banko kazanır.Vekillerin tamamı değişsin Düzce için farketmez...Oy oranının daha da artacağını umuyorum...
x man 6 yıl önce
gülünç durum haketten gülünç düzceli şu fotografa bak uyan düzceyi düşün hizmeti düşün şırnak ı düşün yapılan sırnağa yapılan havaalanını düşün düzcede becerelimiyen otogarı düşündüşün karar ver
fevai olmasınnnn 6 yıl önce
lütfen lütfen fevai arslan olmasın hatta biri yazmış o gene il başkanı olsun. ne verdi bu zaman kadar düzce ye? hiç bir şey vermedi aldımı? bilemem! ama şu bir gerçektir fevai arslan olacağına Metin Kaşıkoğlu olsun. o bile daha çok çalışır.
X 6 yıl önce
Ülke bu haldeyken fidanlarimiz pisi pisine õlūrken hâlâ gulebiliyorsunuz ya bravo diyorum size
Ceket 6 yıl önce
Ceket assak 3-0
MIGHTY 6 yıl önce
Yine 3-0,ceket koysunlar yine 3-0 olur olay adaylarda değil anlamıyorsunuz.Düzceli kuzu kuzuuu cahil hep
yine ak parti açık ara ön 6 yıl önce
şimdiden 3-0 herkese tüm düzcelilere hayırlı olsun. yolunuz bahtınız açık olsun.
iyi ki yine adaysınız, sa 6 yıl önce
fevai aslan beyin tekrardan milletvekili adayı olmasına çok sevindim. düzcemize çok değerli katkılarını yeni dönemde de bekliyor, yolunuz açık olsun diyorum. düzce ye çağ attıracak insanların milletvekili olması yüreğime su serpti.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı