banner851

banner955

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN İKTİDARA TEPKİ GÖSTERDİ

Bolu Belediye Başkanı Başkanı Tanju Özcan, Rize’de meydana gel sel felaketinin ardından geçmiş olsun mesajı yayımladı. İktidarı sel felaketini siyasileştirmekle suçlayan Özcan, “Sel Bolu-İzmir gibi yerlerde olunca CEHAPE Zihniyeti diyenler, AK PARTİLİ Belediye Başkanlarının yönettiği Düzce-Rize gibi yerlerde olunca Allah’ın Hikmeti deyip geçiyorlar.” yorumunda bulunarak ayrıştırma yapanları kınadı.

Siyaset 23.07.2021, 13:58 23.07.2021, 15:10
2790
banner1032

Rize'de 6 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de kaybolduğu sel felaketinin izleri silinmeye çalışılırken, Artvin'de dün saatte metrekareye düşen 170 kilogram yağışın ardından sel ve heyelanlar meydana geldi.

Selin çekildiği Arhavi ilçesinde 430 ev ve iş yerinin zemin ve bodrum katları balçığa gömüldü, onlarca araç hurdaya döndü. Bölgede kaybolan bir kişiyi arama çalışmaları ise devam ederken yaraların sarılması için çalışma başlatıldı.

“SEL BOLU’DA OLUNCA CHP ZİHNİYETİ, DÜZCE’DE ALLAHIN HİKMETİ”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Doğu Karadeniz’i vuran felaketin ardından sosyal medya hesaplarından bir geçmiş olsun mesajı yayımladı. Mesajında iktidarı sel felaketlerini meydana geldikleri bölgeye göre siyasileştirmekle suçlayan Özcan, Rize de meydana gelen sel bizleri de Bolu’da yasa boğdu. Hayatını kaybeden hemşerilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Sel Bolu-İzmir gibi yerlerde olunca CEHAPE Zihniyeti diyenler, AK PARTİLİ Belediye Başkanlarının yönettiği Düzce-Rize gibi yerlerde olunca Allah’ın Hikmeti deyip geçiyorlar.” ifadelerini kullandı.

“BU KAFAYLA ZİHNİYETİNİZ TÜM TÜRKİYEYİ BOĞAR”

Böyle bir anlayışı kabul etmediğini söyleyerek kentlerdeki altyapı eksikliklerine dikkat çeken Özcan, “Bu ayrıştırmayı yapanları kınıyorum. Sorun bütün şehirlerdeki altyapı eksiklikleri ve dere yataklarına yapılan binalardır. Bu kafayla devam ederseniz sel bir bölgeyi, zihniyetiniz bütün Türkiye’yi boğar.” cümleleriyle iktidara tepki gösterdi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (8)
Vatandaş 1 yıl önce
Doğru söylemiş katılıyorum Bu Tarz Ayrıştırmalar Ne Yazıkki Partilerden ötürü var
Halk 1 yıl önce
Duzceli yobazlar kuranda olmayan dinlerine din ekledikleri surece egitimde Turkiyenn sonlarinda olmaya devam...Tarikat yuvasi..her turlu tarikat mevcut..Allahin lanetledigi tarikatlari Duzce basinn uzerinde tasiyor..Bu kadar egitim Sifir..
Yorumcu 1 yıl önce
Başkan onu diyenlerin hepsi Zübük
Yorumcu 1 yıl önce
Bizim kurtuluşumuz nezaman olacak acaba.Duzce kurulduğu günden beri hep yobaz memleket olmuştur.boyoe de devam edecek.bunlardan önce de refah vardı sonumuz hayır olsun
Asrın başkanı 1 yıl önce
Tanju başkanım. Düzce senin çalışmalarının binde ,birini yapamaz. Yapmadıda. Burada rant ,Suriyeli ve Afganlı besliyoruz. Düzce'de yıkıyoruz yapamıyoruz. Kaderai düzcem
Bicycle 1 yıl önce
Helal sana Tanju başkan
Aslı gürle 1 yıl önce
Bolu dışarıdan göç almamış.Ayrıca Bolu’da Suriyeli de yok helal olsun Başkana.Düzce’de Suriyelilerden adım atamıyoruz.kendi memleketimizde üvey evlat olduk….
YAVUZ0881 1 yıl önce
BOLU da CEHAPE ZİHNIYETİ DÜZCEDE YOBAZ ZİHNİYETİ görev başında bakın hangi şehirde bakalım suriyeliler cirit atıyor
18
parçalı bulutlu