banner851

banner955

BOLU VE DÜZCE TARİHİNDE İLK

AK Parti Düzce İl Başkanlığı, ilk defa farklı bir ilin yönetim kurulu toplantısına katıldı. Yönetimlerin kaynaşmasına yönelik AK Parti Bolu İl Başkanlığına gerçekleştirilen ziyarette AK Parti ve teşkilatları arasına nifak sokmak isteyenlere de birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Siyaset 27.03.2018, 13:15 27.03.2018, 16:37
1111

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, “Kardeşlik Köprüsü” adı altında Bolu ile birlik ve beraberliğin sağlamak için hem ziyaret hem de AK Parti Bolu İl Başkanlığı yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Keskin ve yönetim kurulu üyelerini, Bolu İl Teşkilat binasının önünde AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Sıcak ve samimi geçen karşılamanın ardından ise toplantı salonuna geçildi.

“Kongremiz iptal olduğunda Düzce’den aramayan kalmadı”
AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, Düzce ve Bolu tarihinde bir ilkin gerçekleştiğini belirttiği konuşmasında şunları kaydetti:
“Kelimelerin eksik kaldığı bir gece yaşıyoruz. Bu ziyaretten dolayı tüm AK Parti Düzce yönetimine teşekkür ediyorum. Rahmetli Aliyev şöyle demişti: iki ayrı devlet, bir millet demişti. Düzce ile Bolu da bu konumdadır. Kongre süreci gerçekleştirdik. Normal şartlarda bizim kongremiz sizden 3 saat önce olacaktı. Kongremiz iptal olduğunda Düzce’den aramayan kalmadı. Allah sizlerden razı olsun. Sonrasında tekrardan şahsımın tekrar il başkanlığı olmamıza karar verildi.”“Cumhurbaşkanımıza yük veren değil yük alan teşkilatlar olmalıyız”
Bu ziyaretin Türkiye’ye örnek olacağını kaydeden Doğanay, “Bazı düşünceler farklı hareketlerin doğmasına neden oluyor. İnşallah bu hareket çevre illere yansır. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Nifak sokmak isteyenlere de mahal vermesin. Tüm dünyanın AK Partimizi ve Genel Başkanımızı devirmek için birlik olduğu bir dönemde bize önemli işler düşüyor. Bizler Cumhurbaşkanımıza yük veren değil yük alan teşkilatlar olmalıyız. Güçlü bir Bolu ve Düzce’ye ihtiyaç vardır. Faruk Bey, bizim de bakanımızdır. Düzce’den bir Bakan çıkması en az sizler kadar bizleri de sevindirmiştir. Bir ve beraber hareket edebilen bir teşkilat yapısı içinde yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Bolu ile Düzce’yi birbirinden ayırmak asla mümkün değil”
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise Nurettin Doğanay’la 20 yıllık bir dostluk ve yol arkadaşı olduğunu kaydederek, “Biz, aynı davaya kilitlenmiş, kardeşlik hukuku olan ve bu hukuku da her platformda birleştirici bir güç olarak kullanmaya çalışan bir ekibiz. Onun için yolumuz açık olsun. Biz rahmetli Aliyev’in söylediği gibi biz iki iliz ama aynı canı taşıyoruz. Can ve cananı birbirinden ayıramayız. Bolu ile Düzce’yi birbirinden ayırmak asla mümkün değil. Eğer biz bir olursak Türkiye bir olur. Bakanımız, Milletvekillerimiz en az Düzce kadar Bolu’ya da önem veriyor. Çünkü bizim birbirimizden ayrımız gayrımız yok. Birlik ve beraberliğin olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Bu ziyaretimizde bizi sıcak ve samimi karşılan tüm Bolu yönetimine ve Bolulara teşekkür ediyoruz” ifadelerinde bulundu.Öte yandan bu ziyaretlerin çevre ilere de gerçekleştirileceği belirtildi.
 
Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (16)
İsmail 5 yıl önce
Kim kripto kim Reisçi, kim vatansever kim makamsever, kim dava ehli kim para ehli.... biz bu toplumda bu soruların cevabını ancak ahirette öğreneceğiz... Reis'in Rabbim yardımcısı olsun
Düzceli.. 5 yıl önce
Bolu da kongere niye iptal olmuştu..Her ne kadar demokrasi şöleni diye konuşan lar olsada, kongerede ikinci aday olunca, iptal oldu..Nasıl bir demokrasi, nasıl bir demokratik seçim bu....Demokrasi şöleni deel anca atama şöleni olur..Açın bakın, ödeneklerde, yatırımlarda Bolu her konuda kat be kat fazla alıyor, muhalif vekilide varken..
Düzceli.. 5 yıl önce
Biz D 100 ün iki kenarını sanayi bandı yapmak gibi garip bir karar aldık..Önayak olansa fetodan içerde....Bolu ise D 100 ü şehir içine katıyor, yaşam alanı olacakmış,D100 ü güneye alarak, hem sağlık yatırımı yaptığı kaplıcaları daha cazip hale getiriyor..Haa belediye başkanlarıda sokakta rahatça geziyor..
Düzceli.. 5 yıl önce
Bolu dağı konuşulmaya başlayalı 16 sene, kardüz se fi tarihinden beri konuşuluyordu, bu sene ise pek konuşulmadı, kar az yağdı diye herhal..2008 de Hasanlarda piknik yapan bakan, Hasanlar ı düşüneceğini söylemişti, en çokta düzceye gelen bakan, kimse sormuyor herhal ki, geçenlerde Boluya yatırım müjdelerini verdi..
Duzceli.. 5 yıl önce
Düzce nin Boludan öğreneceği çok şey var...Yapcez,etcez, söz aldık veya bakan düşünecekmiş değil, projelerin konuşulduğunu tartışıldığını mesela...
saltanat 5 yıl önce
saltanatınız birgün bitecek gariban fakir hakkını dünyada olmazsa ahirette alacak
ERDEM 5 yıl önce
Şu adamlardaki keyif kimsede yok be. Yemekli toplantılar. Kahvaltılar ye iç sohbet et. Ne güzel hayat bee. Nasılda gülüyorlar kıkır kıkır.
düzceli 5 yıl önce
siz vatandaşın arasına nifak sokmayın yeter... Sırf Reise zarar gelmesin diye teşkilatların yanlışlarını savunmaktan usandık..artık herkes işine baksın. herkes işini adam gibi yapsın...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
parçalı bulutlu