banner851

banner955

“BU BANA VE DERNEĞE SAYGISIZLIK…”

Düzce Emlakçılar Derneği Başkanı Ömer Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce’ye ziyareti öncesinde kendilerine gönderilen davetiyenin içeride çalışanlarının ve misafirlerin bulunmasına rağmen kapının altına atılmasına tepki gösterdi. Kaya, “Bu bana ve derneğimize yapılan saygısızlık” dedi.

Siyaset 16.03.2022, 16:48
2679
“BU BANA VE DERNEĞE SAYGISIZLIK…”

CHP Düzce İl Teşkilat tarafından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 18 Mart’ta Düzce’ye yapacağı ziyaret öncesinde, sivil toplum kuruluşlarına davetiye gönderildi.

Düzce Emlakçılar Derneği’ne gönderilen davetiyenin kendisinin, çalışanlarının ve içeride misafirlerin bulunmasına rağmen kapının altından bırakılmasına tepki gösteren Dernek Başkanı Ömer Kaya, bu yapılanın kendisine ve derneğe yapılan saygısızlık olarak değerlendirdiğini söyledi.

Bununla ilgili kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden tepkisini dile getirdiğini kaydeden Kaya, “Tepkimi dile getirdim, beni provokatör ilan ettiler. İçeride çalışanlarım ve misafirlerim vardı. Misafirlerimi uğurlarken, bir tanesi kapının altına atılmış olan davetiyeyi alarak bana verdi. Ben bunu kendi şahsıma ve derneğimize yapılan bir saygısızlık olarak görüyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI  

Yorumlar (14)
Adnan 7 ay önce
Ya bu oda ne iş yapar bilen varmı? Halkın çoğu olmuş bir yandaş yalan siyasete alet AKP sana madalya takarlar. Sen hiç merak etme. Millet aptal değil öncü ilkeli ve tarafsız haber yap yapacaksan. Cirkini çıkardınız iyice haberciliğin
qwerty 7 ay önce
düzce emlakçılar derneği diye dernek mi varmış. bir davet var iyidir kötüdür. gidersin gitmezsin ama bu şekilde haber yapmak kime neye yaranmaktır.
halk 7 ay önce
öncü tv yede kapı altından verin.
noname 7 ay önce
bunuda haber diye burada paylaşan yandaş medyaya ne demeli bilemedim
Kemal 7 ay önce
Birader bunlar yer seni yer lütuftur bu kafanı atmadıklarına şükret :)
Ceehape 7 ay önce
Sende suç yok sana davetiye gönderen getiren de suç .. kimsin ki sen . Ne kattın ki CHP ye sana davetiye veriliyor ..
Düzceli 7 ay önce
Sizi adam yerine koyup davetiye getirmişler, eline vermişler ya da kapının altından atmışlar ne farkeder amma hava yapmışsın. Düzce ye ne faydanız oldu da şimdiye kadar konuşuyorsun hiç anlamadım. Gerçekten provakasyon yapıyorsun…
Tırışka 7 ay önce
Seni adam yerine koyana ne demeli...sakın gelme gelirsen bizleri üzersin sayın emlakcılar derneği başkanı...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık