banner614

BU FOTOĞRAFTAKİ 3 KİŞİ SÜRPRİZ YAPABİLİR

banner619

Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Kongre öncesi son viraja girilirken kimi destekledikleri konusunda ser verip sır vermeyen Başkan Özlü ve vekillerin şaşırtan adımlar atmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Siyaset 01.12.2020, 13:20 01.12.2020, 13:12
1530
BU FOTOĞRAFTAKİ 3 KİŞİ SÜRPRİZ YAPABİLİR
banner785

Düzce’de 5 belediye ve 2 vekilliği elinde bulunduran Adalet ve Kalkınma Partisi aralık ayına sarkan AK Parti Düzce 7. Olağan İl Kongresi öncesi istişare trafiğini hızlandırdı. Düzce’de Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı temsil eden il başkanlığı koltuğuna kimin oturacağını belirlemek için Ankara ve Düzce’de görüşmeler devam ederken, teşkilat içi toplantılar da sürüyor.

Milletvekilleri, belediye başkanları ve il yönetimi düzenli aralıklarla yaptıkları toplantılarda hem Düzce’nin gündemi ve sorunları masaya yatırılıyor hem de yaklaşan kongreyle ilgili genel değerlendirmeler yapılıyor.

Bu kapsamda AK Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in katılımıyla koordinasyon toplantısı yapıldı. Düzce Belediyesi’nde gerçekleştirilen toplantıda Düzce’ye yapılacak yatırımları değerlendirildi.

Koronavirüs ile mücadele ile birlikte son günlerde Düzce’de insan sağlığını tehdit eder boyuta gelen hava kirliliği sorunu da masaya yatırıldı. Çözüm için atılması gereken adımlarla ilgili görüş alış verişi yapıldı.

Öte yandan atamayla geldiği il başkanlığı koltuğuna bu kez seçimle oturmak isteyen Mustafa Keskin’in Başkan Özlü ve vekillerden beklediği desteği görüp göremeyeceğini zaman gösterecek. İl başkanlığı için güçlü rakiplere her geçen gün yenileri eklenirken, başkan ve milletvekillerinin sürpriz isimlerin yanında yer alması kuvvetli ihtimal olarak görülüyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (11)
DÜZCELİ 2 ay önce
Acaba düzce için ne yaptınız.Siz sürekli sadece toplanın. BOS VEKİLLER.
Osman 2 ay önce
İstifa edip görevlerini Düzce için emek sarfetmeye istekli insanlara mı devredecekler? Ay hadi inşAllah.
Öyle olsun... 2 ay önce
Görüş alış verişten öte ne oldu? Çözüm? Bir arpa boyu yol alamadınız. Yık geç.
Ak parti 2 ay önce
Faruk özlü hukuk işleri danışmanı eski baro başkanı kent konseyi başkanı ali dilber ismi üzerinde durduğu söyleniyor
Çifci 2 ay önce
Oturun düzcenin birinci sınıf tarım arazilerini 4 bin dönüm organizeyi genişletir birilerine rant saglayın inşAllah cumhurbaşkanımız cimere bakar
Muhammed 2 ay önce
Bu Düzce kadar şanssız bir il yok ne milletvekilindrn nede belediye başkanından nede il başkanından birşey göremeyen şehir olarak em önde
Köylü 2 ay önce
Sizlere benzemez inşAllah vatandaşa yardımcı olacak birisi olur diyecem ama ihtimali yok
noname 2 ay önce
ben düzceli vatandaşlar için toplandılar sandım ya yine kendileri için toplanmışlar meğer şaşırmadık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11°
açık