banner851

banner955

Bu sefer de Tozan'dan Keleş'e soru yağmuru

Pazartesi günü yapılan Belediye Meclisi'nde park ve bahçe çalışmaları için alınacak 10 milyon YTL'lik kredi konusuna CHP'den de tepki geldi.

Siyaset 08.10.2008, 15:34
203
Bu sefer de Tozan'dan Keleş'e soru yağmuru
banner1032

Meclis tarafından Düzce'deki park ve bahçe çalışmaları için alınacak 10 milyon YTL'lik krediye CHP'den tepki geldi. CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan Düzce Belediye Meclisi'nin aldığı bu kararı eleştirerek “ Düzce'de kaç tane park var.? Atatürk Parkı yeni düzenlendi. İnönü Parkı'nın özel bir statüsü var. Bu iki yeri çıkarırsak, Nezih Tütüncü parkı ve kalıcı konutlarda değişik yerlerde çürümeye terk edilmiş çok masraf gerektirmeyen kısıtlı bütçelerle yapılabilecek parklarımız var. Belediye gırtlağına kadar borçtayken bu 10 Milyon YTL'nin nerelere kullanılacağının kalem kalem açıklanmasını istiyoruz”dedi.

Tozan ayrıca ihalenin kime verileceği konusuna da değinerek “Kamu ihale yasasına göre basına vererek bütün firmaların katılabileceği şeffaf bir ihale mi olacak yoksa kamu ihale yasasına göre doğrudan temin yöntemin göre mi yapılacak? Yeypaş'a bu paralar yine hibe mi yapılacak.? Belediyenin kasasına mı girecek? Bu paranın her kuruşunu CHP olarak takip edeceğiz. Bu işin takipçisi olacağız.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
16
hafif yağmur