banner851

banner614

Bu sözler polemik yaratır!

Ak Parti İl Başkanı Fevai Arslan, partisini bazı tarım ürünlerine kota koymakla suçlayan CHP il Başkanı Zekeriya Tozan’a çattı.

banner619
Siyaset 27.04.2008, 16:48
201
Bu sözler polemik yaratır!

Siyaset giderek seçim havasına bürünmeye başlarken, Düzce’de de siyasi ortam il başkanlarının açıklamaları ile gerilmeye başladı.Ak Parti İl Başkanı Fevai Arslan, partisinin İl Danışma Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, partisini Mısır Buğday ve fındığa  kota koymakla suçlayan CHP il Başkanı Zekeriya Tozan’a çattı.

 

Arslan Tozan’a hitaben, önce neyin üretilip neyin üretilmediğinin yanı sıra, hangi ürünlere kota konulup konulmadığının araştırarak eleştiri yapması gerektiğini söyledi Arslan Kotanın sadece pancar için geçerli olduğunu, bu kotanın da iki yıldır uygulanmadığını dile getirerek, Tozan’ın yeni bir il başkanı olduğunu, ancak araştırmadan eleştirmemesi gerektiğini söyledi.

 

Ak Parti İl Başkanı Fevai Arslan,  muhalefet olsun diye muhalefet yapılmaması gerektiğini savunarak, muhalefetin de bir ciddiyetinin olması gerektiğini ifade etti. Arslan, iyi şeyleri kötü gibi göstermek isteyenlerin kalplerinin doğruya çevrilmesini dilediğini de sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)