banner851

banner955

"Bu Yanlış Düşünce"

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Düzce Belediyesini ziyaret etti. Ziyarette "Bu ilin çalışkan bir Başkanı, Valisi ve Milletveikilleri var. Bizlere de bunlara imkan sunmak kalıyor ve imkanları sunuyoruz." dedi.

Siyaset 09.12.2009, 19:10
220
banner1032

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Düzce Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı İsmail Bayram "Bizleri mutlu ettiniz. Teşekür ederim." dedi.
Bakan Eroğlu ise Düzce'nin çalışkan bir belediye başkanı, çalışkan bir valisi ve milletvekilleri var. Bizlere destek vermek düşüyor. Bizde onu yapıyoruz. Yeni binanız hayırlı olsun. Valilik yeni binada, belediye yeni binada çok güzel binalar bunlar. Düzce'nin gelişmesi için önemli adımlar."dedi.
Bakan Eroğlu, Cumayeri Sakarya sınırına yapımı planlanan baraj konusunda sorulan soruya "Çalışmalarımız devam ediyor. Ancak köylü vatandaşlar baraj yapılacak, fazla para alırız diye tarlalarına ağaç ve fındık dikiyorlar. Bu yanlış bir düşünce." dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı İsmail Bayram, Bakan Eroğlu'na hediye sepeti ve Osmanlı arması ile batıkaradeniz tanıtım kitabı verdi. NBkan'da yeni binanız hayırlı olsun diyerek çini tabak hediye etti ve Türkiye güzellikleri kitabını hediye etti.Yorumlar (0)
13
parçalı az bulutlu