banner851

banner955

BUGÜNE HİZMET VEREMEZKEN NASIL 50 YILI PLANLIYORSUN?

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, meclis toplantılarına katılmama geleneğini 3 yıllık çalışmalarını anlatmak için bozan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü soru yağmuruna tuttu. Cemşit’in soruları arasında en dikkat çekenler ise şunlar oldu: “Düzce’nin değerleri ile oynayarak Düzce’ye nasıl sahip çıkacaksınız, şehir mezarlığında ağaç katliamına göz yumarak Düzce’nin ölüsüne bile saygı duymayarak nasıl Düzce’ye damga vuracaksınız?”

Siyaset 09.04.2022, 18:15
2127
BUGÜNE HİZMET VEREMEZKEN NASIL 50 YILI PLANLIYORSUN?

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün yerel yöneticiliğini yaptığı yazılı açıklama ile eleştirdi.

Özlü’nün bin 100 gün sonra meclis toplantısına katılarak kendilerine tarihi bir gün yaşattığını ifade eden Cemşit, “Bin 100 gün sonra Düzce Belediye Meclisi’ne başkanlık eden Başkan Faruk Özlü belediyeye tarihi bir gün yaşattı. Başkanlık ettiği günde icraatlarını anlatan Faruk Bey’e cevaplaması için birkaç sorumuz olacak.” ifadelerini kullandı.

“Bugünün ihtiyaçlarını karşılayamazken nasıl 50 yıllık planı gerçekleştireceksiniz?”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından cevaplanmak üzere şu soruları yöneltti:

- ‘Düzce’nin 50 yıllık planını yapacağız.’ diyen Başkan Özlü, bugünün ihtiyaçlarını karşılayamazken, nasıl 50 yıllık planı gerçekleştireceksiniz?

- İktisadi ve Kalkınma Kongresi’ne, Düzce Üniversitesi dahil Düzce’nin önemli değerlerini çağırma nezaketi göstermeden kimlerle nasıl Düzce’nin geleceğini şekillendireceksiniz?

- Düzce’nin değerleri ile oynayarak Düzce’ye nasıl sahip çıkacaksınız

- Resmi törenlere katılmama nedeniniz ile meclis toplantılarına katılmama nedeniniz aynı mıdır?  

- Tarımı yok etme pahasına 1. derece tarım alanlarını imara açarak, şehir mezarlığında ağaç katliamına göz yumarak Düzce’nin ölüsüne bile saygı duymayarak nasıl Düzce’ye damga vuracaksınız?

- Düzce’nin en önemli sorunu olan hava kirliliğine tüm duyu organlarınızı kapatmışken nasıl olup da bu doğa harikası şehrimizin elli yılının planlamasını yapacaksınız?”   

“Yaşanan sıkıntıları bizzat yerinde görmenizi tavsiye ediyoruz”

Özlü’den sokağa inerek yaşanan sıkıntıları yerinde görmesini isteyen Cemşit, “Ülkemiz gibi şehrimizin de ana gündemi ekonomik buhran, yoksulluk, hayat pahalılığı, önlenemeyen zamlar olduğu bu dönemde yöneticilik yapan sizlerden şehrimizin 50 yıllık planını oluşturmanızı beklemek hayalcilikten başka bir şey olamaz. Sizleri, vatandaşlarımızın gerçek gündemine dönmenizi ve sokağa inerek yaşanan sıkıntıları bizzat görmenizi tavsiye ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (19)
Duzceli 8 ay önce
Halen koçyazı Mahallesi'nde alt yapı bahanesiyle asfalt yapılmayan yerler var gerisini siz düşünün
DÜZCELİ MERT VATANDAŞ ! 8 ay önce
Özlü nün Şakşakcıları Haberin altında toplanmışlar. Düzce den bir haber atıp tutuyorlar MaaşAllah... Belediye Çalışıyor iyi gidiyor diyenin aklınla bir sorun olduğunu ivedi bir şekilde Akıl Hastanesine Başvuruda Bulunmasını Tavsiye ederim. Sıkıntı Özlünün Yanında tuttuğu ve atamalarını yaptığı Yrd. Ve Müdürlerden Başlayarak Personele kadar başlıca Sıkıntı burada..
1-Geldiği zaman Geçmiş Başkanların Sözleşmeli Aldığı Personeli Kovup sonra neden geri aldı.
2-Belediye içinde Liyakat sorunu 1100 gündür Gözümüze sokuluyor Çare yok neden !
3-Belediyeye Personel aklıyla araç gereçler alınıyor bunların dayanağı nedir !
4- Mahalle arası yollar berbat halle Fen İşleri Uyuyor.
5-Fen İşlerinin açtığı Yolları yarım yamalak bırakarak Vatandaşa ZULÜM EDİYOR EYYY ÖZLÜ RESİM ÇEKİLEREK BU İŞLER OLMUYOR.
6-FEN İŞLERİ Müdürlüğü Baştan Aşağıya EROR Veriyor. Size Gösteriş olsun diye Hasta hasta çalışıyoruz Serum Takılan Resimleri paylaşarak Sizi Kandırabilirler Lakin BİZ O KİŞİLERİ İYİ BİLDİĞİMİZ İÇİN BÖYLE ŞOVLARA KARNIMIZ TOK VATANDAŞ OLARAK.
7-Sarayyeri tarafından Melen boyu Alternatif Yol arayışı içindesiniz. Sayın Özlü Yanınızdakiler size söyleyemiyor Sanırım Durumu VATANDAŞIN MÜLKİYETİ ÜZERİNDEN KAFANIZA GÖRE YOL AÇAMAZSINIZ. VARSA KAMULAŞTIRMA PARANIZ HODRİ MEYDAN ! Karayollarına yıkmaya çalıştınız Yolu lakin onların Kabul etmediğini siz nasıl yapacaksınız.
Buraya yazacak çok şeyler var lakin benim ayırabileceğim zaman bu kadar. Her ortamda Düzce nin sorunlarını Tartışmaya Hazır ve Nazırım.
Yamalı Pantalon 8 ay önce
Yapılan yorumlara bakılırsa, hala AKP hükümetini savunan ve sırf bu nedenle Belediye BAKAN'ına sahip çıkan bir kesim hala var. Ateşiniz bol olsun ne diyim.
halk 8 ay önce
akepenin tüm yandaşları çıkarcılarıda bağırmış..kadifeden kesenizmi kesilecek.
halk 8 ay önce
akepeli birkacsene önce 5 kişi vardı hani.Siyah minubus.Savcılık kararıyla örtbas edildi.Hatta başkanlar bile vardı.Hala konuşuyosan artık ne bilim ben..Kazdağlırını keldağları haline getirdiniz.Güneyde ağaç katliamı yaptınız.Sen sus bence.
Asi39 cvp. 8 ay önce
akpkk diyecekdin.Haburu mektubu açılımı türkbayrağı asmayı yasaklamayı sınırdan geçenlerle kucaklaşmayı meclise kürtbayrağı asmayı unutma.unutturmayız..Haddini bil.
TOMRİS HAN 8 ay önce
bu akepeliler hepmi egoları tavanda..Kibirliler için ayet var başkan bi oku istersen.
Asi 39 8 ay önce
Eeeee belediye başkanı chpkk il başkanının karşısında susmadı herhalde o ne cevap verdi haber yapıyorsanız adam gibi haber yapın sizin habercilik ile alakanız yok o yüzden diğer illerin yerel haber ajans katından çok çok geridesiniz haberi sahislastiriyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız