banner851

banner955

BURSALI: “BUNLAR YENİDEN FETÖ VE PKK’YI DİRİLTEMEZLER”

Vatan Partisi'nin Düzce'deki öncüleri, açık hava toplantısında Genel Sekreter Özgür Bursalı'nın katılımıyla bir araya geldi. Türkiye'nin ve Düzce'nin gündeminin de konuşulduğu piknikte partiye yeni katılan üyelerin de rozetleri takıldı, görevler belirlendi.

Siyaset 30.05.2022, 13:20
779
BURSALI: “BUNLAR YENİDEN FETÖ VE PKK’YI DİRİLTEMEZLER”

Vatan Partisi’nin Düzce İl Örgütü, düzenlenen piknikte bir araya geldi. Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı’nın da katıldığı programda partiye yeni katılan üyelerin rozetleri takıldı. 

Gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan Vatan Partisi genel sekreteri Özgür Bursalı ‘’ Türkiye önemli kararların eşiğindedir. Bugün içeride ve dışarıda önemli sorunlarla karşı karşıyayız. Amerika,  başta Yunanistan  olmak üzere Güney Kıbrıs, Suriye ve Irak’ın kuzeyinden Gürcistan’a kadar üsler kurmakta askeri yığınak yapmaktadır. İsrail ve Yunanistan’la ortak tatbikatlar yapmaktalar. Buna karşı bizim hazırlıklı olmamız gerekiyor. Başta Suriye olmak üzere komşularla ilişkilerimizi güçlendirmeliyiz. Rusya, İran ve Irak’la hem güvenlik hem de ucuz enerji temini için işbirliği yapmalıyız.  Hükümet Suriye ile görüşmeyerek, İran ve Rusya ile işbirliğinden kaçınarak hata yapmaktadır. Kararsız ve dengeci politikalarla Türkiye’nin sorunları çözülemez. Vatan Partisi’nin kararlılığı ve programı ile bu tehditleri bertaraf ederiz” dedi.

Ekonomiye de değinen Bursalı, “Ekonomide de hızla üretim devrimi rotasına girmemiz gerekiyor. En başta Ankara’dan başlayarak her türlü lüks ve israfa son verilerek bütün kaynaklar yatırıma, üretime aktarılmalıdır. Krizin yükü dar gelirliye yüklenemez. Başta devleti yönetenler tasarruf etmeli. Tarımda girdi maliyetleri aşağıya çekilmeli. Çiftçi desteklenmeli. Ülkemizde üretilen ve üretilebilecek ürünler dışarıdan alınmamalı. Milli sanayici desteklenmeli. Buradan Düzce Ovasına baktığımızda az miktarda pirinç tarlasından başka ovanın tarım dışı kaldığı görüntüsü var. Buralarda devlet planlama yaparak üretime öncülük yapmazsa bu çarpık sistemle sorunlar çözülemez. Bugün Vatan Partisi’nin programının ve çözümlerinin günü gelmiştir. Muhalefet diye ortaya çıkıp masa kuranların Türkiye için çözümleri yoktur. Tek programları ABD kontrolünde FETÖ ve PKK koruyuculuğu ile hükümeti devirmek. Bunlar yeniden FETÖ ve PKK yı diriltemezler. Artık yıkıcıların iktidar olma şansları yoktur. Bu ancak Ankara’nın düşman askerlerinin eline geçmesiyle olabilir. Şimdi herkese iş düşüyor. Kendimize, partimize, milletimize güveniyoruz. Atatürk gibi olacağız. Atatürk gibi yapacağız” diye konuştu.

Piknik katılımcıların soruları ve Düzce’nin yerel sorunlarının konuşulduğu sohbetle sürdü.

banner844
Yorumlar (2)
Hakan 7 ay önce
Yirmi kişiyle.
Genel başkan da akepe ye yanasik düzen
nsm 7 ay önce
Allah'in izniyle 0,0001 oy orani ile basaracaklar bunu bu arkadaslar. paranin acmayacagi kapi yoktur tezine inanmayanlara bunlar ibret olsun.
Yeni Sayımız