banner851

banner614

BÜYÜK HAZIRLIK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar günü yapılacak AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi için, kongrenin yapılacağı Kapalı Spor Salonu ve çevresinde hummalı bir çalışma yapılıyor.

banner619
Siyaset 25.12.2017, 16:48 25.12.2017, 19:25
6413

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 31 Aralık Pazar Günü Kalıcı Konutlar Spor Salonu’nda yapılacak AK Parti 6. Olağan İl Kongresi için çalışmalar hızlandı.

Kongrenin yapılacağı spor salonunun çevresinde asfaltlama çalışmaları tamamlanırken Düzce Belediyesi’ne bağlı ekiplerce bölgede çevre ve temizlik çalışmaları yürütülüyor. Salona giremeyen partililer ile vatandaşların kongreyi izlemesi için salon dışına kurulacak dev ekran için de çalışmalar devam ediyor.AK Parti’den kongreye davet
Belediyenin çalışmalarının yanı sıra her şeyin eksiksiz olmasını isteyen AK Parti İl Teşkilatı’nda oluşturulan Kongre Komitesi de hummalı bir şekilde kongreye hazırlanıyor. Komite, kongreye halkı davet etmek için ziyaretler gerçekleştirirken, ilanlar, cadde ve sokaklara asılan afiş ve bilboardlarla da vatandaşlara kongreye katılma çağrısı yapılmaya başlandı.


Salon dışına dev ekran
Öte yandan, Erdoğan kongre öncesinde halka hitap edecek. Salonun dolması durumuna karşı hem Erdoğan’ın konuşmasını hem de kongreyi takip etmek isteyen vatandaşlar için salonun dışına dev bir ekran yapılacak. Vatandaşlar böylece dışarıdan da rahatlıkla takip edebilecek.


Haber: Ö. YILMAZ 


 
Yorumlar (32)
DUYARLI 4 yıl önce
yeyin yeyin devletin imkanlarını siyasal amaçiçin kullanın sonra din iman hadi oradan unumayın hesap geldiğinde bağırmayın.
Yorumcu 4 yıl önce
Elestirende var yalakaliga devam diyen de.Asil tehlike yapilmayan yollar degil isidci zihniyetli insanlara verilen dokunulmazliktir.Bu adamlar sokaklarda polisten daha polis olacaklardir.Bir cocuga tecavuz etseler yargilanmayacaklar.Beyniniz ykmu szn
Eğitim şart. 4 yıl önce
Eğitim şart fakat Düzcede Eğitimde Türkiyenın sonlarında olması nedeniyle sorun yok.Aç gezerler yeterki sen ye senin kazanman bizim için derler gene verirler.Sıkıntı yok.Keskini Düzceli istemiyomuş Düzceli Çokda umurunda.O ne derse siz vermek mec bu ri ye tin de si niz.
ıııı 4 yıl önce
eski akp li olarak keskin diye söylerse bile biz bittik.Keskine oy yok.
gncbrs 4 yıl önce
ya o kadar gereksiz konuşmalar varki. senin 15 sene önce cebinde sigara almaya paran yoktu, şimdi arabamın tekeri çukurda parçalanıyor diye dert yanıyorsun. biraz insaf....
hadi ordannn 4 yıl önce
maliyecimisinki milletin parasının olup olmadığını araştırıyorsun.sen kendi cebine bak.alıştınız milletin cebini karıştırmaya..
emre 4 yıl önce
aldığı parayı haketmeyen yöneticiler iş başında tek görevleri üst rütbe birisi geleceği zaman yol süpürüp yıkamamk asfalt dökmek o güzargah madem pis neden bugüne kadar temizlemediniz
tufan 4 yıl önce
sayin cumhur baskanina yazi yazdim kalici konutlar kapali spor salonu arkasinda gumuspinara giden yol hakinda bence biran once orayi yapin yoksa yandiniz kedi kopek girse yatar yuva yapar o cukurlarin icinde.. benden solemesi
nsm 4 yıl önce
kurun, kurun. ülkenin bu hale nasil geldigini, nasil beka tehlikesi olan bir konuma ulastigini sakin düsünmeyin. bol-bol hüllog cekin. ama unutmayin ki birgün Allah ya kulum. verdigim akli sen niye kullanmadin?" diye soracagini da bilin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın