banner851

banner955

CABOĞLU: “2023 SEÇİMLERİNE HAZIRIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri öncesinde Beyköy Beldesi’ne çıkartma yaptı. Belde sakinleri ile bir araya gelen MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “MHP olarak 2023 seçimlerine hazırız” dedi.

Siyaset 22.09.2022, 10:52 22.09.2022, 14:40
703
banner1032

MHP Düzce Teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçim çalışmalarına başladı. Çalışmalar kapsamında mahalle, ilçe, belde ve köy programları hazırlayan MHP Düzce teşkilatları, ziyaretlerine Beyköy Beldesi’nden başladı.

Beyköy Beldesi’nde konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaparak Cumhur İttifakı adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

MHP olarak 2023 seçimlerine hazır olduklarını ifade eden Caboğlu,  "İnanıyorum ki, 2023 seçimleri Cumhur İttifakının zaferiyle, MHP’nin rekor oy artışıyla sonuçlanacaktır. Türkiye’nin istikbali, istiklali ve bekası için süreci canla başla yürüteceğiz. Vatandaşlarımıza gerçekleri haykıracağız. Türkiye düşmanlarına Türk'ün nasıl uyumadığını göstereceğiz. Biz bu yola baş koyduk. Yaptığımız çalışmalarda emeği geçen Milletvekilimize, Belediye Başkanlarımıza,  Kadın Aile ve Engellilerden Sorumlu yönetim kadromuza, seçilmiş üyelerimize, mahalle ve köy başkanlarımıza, sandık görevlilerine, sivil toplum kuruluşlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, il ve ilçe yönetimlerimize, teşkilat mensuplarımıza, ülkücü kardeşlerime, teşkilatımızın her bir neferine teşekkürü bir borç bilirim. Allah çıktığımız bu yolda bizleri muzaffer eylesin. Gayret bizden zafer Allah’tandır” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (7)
Adnan 1 hafta önce
Sizinle seçimde görüşürüz ülkeyi getirdiğiniz durum ortada. Hala hangi yüz ile konuşuyorsunuz? Vatan sevdalısı biri sizin yaptığını yapmaz.
nsm 1 hafta önce
biz de haziriz sizi sandiga gömmeye...
Vatandaş 1 hafta önce
Tam kadro zamları indirmek için çalışın
Ali 2 hafta önce
Hazirlanin bakalim yuzde 4 anca
muzaffer çakmak 2 hafta önce
Yine başlarlar Allah Kitap Din İman....
Ekonomi yok, İşsizlik YOK, Hayat pahalılığı YOK, Kiralar YOK...
Size de ihtiyaç yok. Bu sandık sizi bitirecek.
08YAVUZ81 2 hafta önce
Ulan sizede oy veren kaldıysa vAllaha denecek lafta yok sözde
Yenilenmeye hız verin 2 hafta önce
Sayın caboglu, kazanmak yada kaybetmek iki sonuçtan birisi mutlaktır elbette, teşkilatta yenilikler olmazsa da bunu başarmak zor olur. İlçelerde ve merkezde teşkilatın gözden geçirilmesi gerekiyor, örnek olarak Gölyaka teşkilatı bugüne kadar hiç bir şey yapmayan boş bir teşkilat, bunları bilmiyor musunuz merak ediyorum, arada birilerine habersizce herhangi bir sebeple yoklama çekin, Gölyaka da oylarınızı sayısı düşüyor farketmemeniz imkansız, eskilerden ve yenilerden kişileri toplayıp yüzyüze bir görüşün ki edindiğimiz bilgiler ışığında bir yenilenmeye gidin, son seçim Bld. BŞK adayı yüzünden uğradığına oy kaybını telafi etmeniz gerekir, o eski kişilerle yeni bir yola girmeniz fayda getirmez, onun için sadece Gölyaka değil tamamen teşkilatın yüksek ivme kazanması için yenilik şarttır. Tabi siz bilirsiniz de tabanı da bir kenara atamazsınız.
16
açık