banner851

banner955

CABOĞLU’ “ARTIK MHP’NİN MECLİS ÜYESİ DEĞİLDİR”

MHP Gümüşova İl Genel Meclisi Üyesi Murat Çağlar, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun kararı ile MHP Meclis Grubundan ve meclisindeki komisyonlardaki görevlerinden el çektirildi. Murat Çağlar, bundan sonra bağımsız meclis üyesi olarak görev yapacak. Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “Murat Çağlar artık partimizin İl Genel Meclis Üyesi değildir” dedi.

Siyaset 02.02.2022, 17:01 03.02.2022, 16:20
3334
CABOĞLU’ “ARTIK MHP’NİN MECLİS ÜYESİ DEĞİLDİR”

MHP Düzce İl Genel Meclisi Üyeliğinden istifa edeceğini söyleyen Murat Çağlar, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu tarafından MHP Düzce İl Genel Meclis grubundan çıkartıldı ve komisyonlardaki tüm görevlerinden uzaklaştırıldı. MHP’den atılan Çağlar, bundan sonra bağımsız olarak Gümüşova Meclis Üyeliğine devam edecek. Murat Çağlar’ın MHP Meclis Grubundan atılmasının ardından MHP’nin İl Genel Meclisi’ndeki sandalye sayısı 5’e düştü.

Caboğlu: “Çağlar partimizden uzaklaştırıldı”

Konu ile ilgili ilk açıklamayı Öncü Haber mikrofonuna yapan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu,  “Murat çağlar, Milliyetçi Hareket Partisi meclis grubundan çıkarılmıştır. MHP’nin İl Genel Meclisi üyesi değildir. Bunu kendisine sorsanız daha isabetli olur. Bazı duyumlar aldık. Şu anda bize parti düzeyinde kendisinden ulaşan istifa talebi veya herhangi bir şey yok. Bu duyumlar üzerine İl Genel Meclisi MHP grubundan ve MHP adına olan bütün komisyonlardan uzaklaştırılmıştır. Parti dokusundan uzaklaştırıldı” diye konuştu.

Çağlar: “İl Başkanıyla görüşmedim, olaydan haberim yok!”

Öncü Haber muhabirinin ulaştığı Gümüşova İl Genel Meclis Üyesi Murat Çağlar ise, MHP’den atıldığından haberinin olmadığını belirterek, kendisinin istifa sürecinin devam ettiğini belirtti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Murat 8 ay önce
Tuz koktu..bence hepiniz topluca aslınıza dönün..tuz gerçekten koktu..iyilikler dilerim
24
parçalı bulutlu