banner851

banner955

CABOĞLU: “BİZİM İÇİN YOK HÜKMÜNDELER…”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP çatısı altından ayrılarak İYİ Partiye geçen ve partiye cephe alanlara sosyal medya üzerinden sert sözler sarf etti. Caboğlu, “Şehitlerimizi ihanetlerine alet eden bizim için yok hükmündedir” dedi.

Siyaset 06.09.2020, 11:41 06.09.2020, 11:46
3330
CABOĞLU: “BİZİM İÇİN YOK HÜKMÜNDELER…”

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden, partiden ayrılarak İYİ Parti’ye geçenlere yönelik sert eleştirilerde bulundu. İYİ Parti’ye geçerek, MHP’ye cephe alanlara yönelik, “Bizim için yok hükmündedir” diyen Caboğlu, önceden MHP’li görünüp Ülkücü camiaya cephe alanları ihanetle suçladı.

Caboğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Alpaslan TÜRKEŞ’in kutlu çatısı altından;  Nefsi için bilerek isteyerek ayrılan, akabinde Ülkücü Camiaya cephe alan, kılıç çeken, şehitlerimizi ihanetlerine alet eden bizim için yok hükmündedir! Ve anlaşılıyor ki bizden hiç olmamıştır!”

Öte yandan Caboğlu’nun bu paylaşımı, çok sayıda beğeni topladı.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (20)
Ertan ılgaz İYİ PARTİ AKÇ 2 yıl önce
Cabığlu çizmeyi aşma bence ülkücülüğü senden öğrenecek değiliz sadece koltuk uğruna davasını satan lider vasıflı kişilerle işimiz olmaz biz bı dava uğruna mücadele verirken sen salyangoz topluyordun tamammı
Fu 2 yıl önce
Adam gibi bir adamın olmadığı Mhp de sen de başkan oldun ya helal olsun sana.
İsmail TORLAK 2 yıl önce
Sayın Caboğlu, ben ve benim gibi binlerce ülkücü, (sadece Duzce'den bahsediyorum).bugün IYI partiye geçmişse MHP ye karşı oldukları için değil. MHP yi akp nin payandası yapan basiretsiz yöneticilerine karşı oldukları için geçmişlerdir. Bizim ülkücülüğümüzü sorgulamak kimsenin haddini değildir. Biz Ülkü Ocaklarında, 1975 lerde zeytin ekmeği paylaşarak yemiş, zaman gelmiş kurşun yemiş, 12 Eylül 1980 leri yasamış görmüş ülkücüleriz. .
Bizim liderimiz dil uzatan, bize bunlar Fatiha'yı bile bilmezler diyen. Kandan beslenen vampirler bunlar diyen. Daha ağzımıza alamayacağım şeylerle bizi itham edenlerin peşinden gidecek kadar kafayı yemedik. . Biz kimseye biat etmeyiz, doğru bildiğimiz yolda yürürüz.
Körü körüne itaat etmez, sorgularız, araştırırız ve aklımızla hareket ederiz.
Biz ülkücuyüz ve bizim ülkücülüğümüzü sorgulamak kimsenin haddine değildir.
"NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
"TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN"
"TANRI DAĞI KADAR TÜRK, HİRA DAĞI KADAR MÜSLÜMANIZ"
Osman EMECAN 2 yıl önce
Ülkücü ülkücü nün kardeşidir, sert konuşmalara gerek yoktur,
Selamlar saygılar
Ülkücü... 2 yıl önce
Kendilerini sorgulasınlar..Başka partiye yandaş olup kendilerinden olana cephe açtılar utanmadan.Başkanın haddinemi kimin ülkücü olup olmadığını sorgulamak.
Mehmet 2 yıl önce
Sen donsuz gezerken biz ülkücüyduk İlhami caboglu yaşın kacki iyi partideki ülkücüleri elstriyon
Osman 2 yıl önce
Ya İlhami kardeşim, sen ülkücüsün de noldu? Ne hayrını gördü Düzce?
BAŞBUGUN EVLATLIGI 2 yıl önce
YAHU ONLARA GEREK YOK SENIN GIBILER ICERDE OLDUKCA,SEN NE VERDIN SU PARTIYE,USLUP BILMEZ BILGI YOK BIRIKIM YOK..SEN GIDECEKSINNNNNN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık