banner851

banner955

CABOĞLU: “OYNANAN OYUNLARI VE KURULAN TUZAKLARI ANLATIYORUZ”

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine yönelik saha çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu teşkilat mensupları ile birlikte yaptığı belde, mahalle ve köy ziyaretlerini değerlendirdi. Caboğlu, “Düzceli hemşerilerimize oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz” diye konuştu.

Siyaset 28.09.2022, 13:15 28.09.2022, 12:14
960

MHP Düzce İl ve Merkez İlçe teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında parti yöneticileri ile birlikte belde, mahalle ve köy ziyaretleri düzenleyen Caboğlu, Cumhur İttifakı için destek istiyor.

Yaptıkları ziyaretler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Caboğlu, “Düzceli hemşerilerimize Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz” dedi.

“Halkımızın Cumhur İttifakına olan güvenini görüyoruz"

 Köy, mahalle ve belde gezilerinde halkın yoğun ilgisi ve teveccühü ile karşılaştıklarını, Cumhur İttifakı’na olan güveni yerinde gördüklerini ve bu durumun kendilerini memnun ettiğini söyleyen MHP İl Başkanı Caboğlu, “Vatandaşlarımızdan gelen her türlü sorunların çözümü için her zaman takipçisi olacağız. Yerel sorunların Düzce’de belediyelerimiz ve kurumlarımız tarafından, genel sorunlarında hükümet nezdinde çözümü için tüm girişimlerde bulunuyoruz. Bulunmaya da devam edeceğiz. Hem milletvekilimiz Ümit Yılmaz, hem MHP İl Başkanı olarak şahsın hemde tüm teşkilatım halkımızın her zaman emrindedir. Teşkilatımız sürekli bir çalışma içinde. Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce Allah'a sonra Yüce Türk Milletine emanetiz” şeklinde konuştu.

“Kapı kapı dolaşıyoruz”

Seçim çalışmaları kapsamında kapı kapı dolaştıklarını dile getiren  “MHP olarak Türkiye’yi daha güçlenmiş, daha kalkınmış bir refah seviyesine ulaştırmak için Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde ve gösterdiği hedefler doğrultusunda son nefesimize kadar çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Bu amaçla, MHP teşkilatları olarak, MHP’liler olarak il il, ilçe ilçe, köy köy, kapı kapı dolaşarak Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz” ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (7)
Kerkes 2 ay önce
Hesap sormazsam şerefsizim dedi, inandık, güvendik ve oy verdik. Bize oynanan oyun ne olacak
CİGULİ 2 ay önce
Dün ağıza alınmayacak laflar ettiğiniz AKP için bugün oy dileniyorsunuz. Kral çıplak !
08YAVUZ81 2 ay önce
Tuzak ve oyun sözleri soyleyenle aşina sizden daha iyisini yapabilen bir parti ve yancıları varmı sandıkta tuzak ve oyunu görecek mhp
Madur 2 ay önce
Citten vah vahhhhh m h p yav bu millete daha önceneyi anlatıyodunuz da şimdi neyi anlatıyosunuz bu pahalılığı nasıl anlatıyosunuz m h p biti bittiiii
BOĞAZDAN 2 ay önce
HER TÜRLÜ OYUN VE TEZGAHLAR SENİN İŞİN.
halk 2 ay önce
hadi gidin akp için çalışın..
kartal 2 ay önce
saatini bile 17:25'e ayarlayip hesap soracagim diyen zat acaba hangi oyunu bozacak be arkadas?