banner851

banner955

CABOĞLU VE YILMAZ’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Bazı yöneticiler ile birlikte MHP Gümüşova İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Fatih Mercan’ın yerine, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli tarafından ataması yapılan Mustafa Çavuş görevine hızlı başladı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Yöneticileri, Çavuş’u partinin Gümüşova binasında ziyaret etti. Ziyarette Caboğlu, partinin karar defterini İlçe Başkanı Çavuş’a teslim etti.

Siyaset 02.04.2022, 18:00 02.04.2022, 18:15
2763
CABOĞLU VE YILMAZ’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

MHP Gümüşova İlçe Başkanı Fatih Mercan ve bazı yönetim kurulu üyelerinin istifası üzerine, yönetim düşmüştü. Bu gelişmelerin ardından MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin oluru ile Mustafa Çavuş İlçe Başkanı olmuştu. 

Mustafa Çavuş, İlçe Başkanı olarak atanmasının ardından yeni yönetimi ile birlikte, hızlı bir şekilde görevine başladı. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Yöneticileri Mustafa Çavuş ve yönetimini ziyaret etti.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, çiçeği burnunda ilçe başkanı Mustafa Çavuş’a yeni görevinde başarılar diledi. Parti’nin il teşkilatı olarak her zaman Gümüşova İlçe teşkilatının yanında olduklarının altını çizen Caboğlu, Gümüşova MHP teşkilatının karar defterini Çavuş’a teslim etti.

banner844
Yorumlar (3)
Ramazan Tatlı 9 ay önce
Acıyorum.
Sadece Acıyorum.
Mhp 9 ay önce
Son dönem partisi oldu
Vatandas 9 ay önce
Gumusovada hiç bir şey yapamaz bu kadro
Yeni Sayımız