banner614

CABOĞLU’NDAN ‘TOPLANTILARI AKÇAKOCA’DA YAPALIM’ ÇAĞRISI

banner619

MHP Düzce İl Yönetim Kurulu Toplantısı Akçakoca’da belediye bünyesindeki Pusula Katamaran’da gerçekleştirildi. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, yaptığı konuşmada, bu tür toplantıların Akçakoca’da yapılmasının ilçenin turizmi ve tanıtımı açısından son derece önemli olduğuna dikkat çekti.

banner846
Siyaset 18.10.2020, 17:06 18.10.2020, 17:33
1944
banner844

MHP Düzce İl Yönetim Kurulu’nun haftalık olağan toplantı için bu kez adresi Akçakoca oldu. MHP heyeti toplantıyı Pusula Katamaran’da yaptı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ev sahibi olarak hazır bulunduğu MHP il yönetim kurulu toplantısında il kongresi öncesi partisinden tekrar başkanlık vizesi alan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, benzer toplantıların Düzce ilinin denize açılan tek kapısı olan Akçakoca’da çokça yapılacağını söyledi.

Başkan Okan Yanmaz’ın “Hoş geldiniz” selamlaması yaptığı konuşmanın ardından MHP’lilere seslenen İl Başkanı Caboğlu, bu ve benzeri toplantıların Akçakoca’da yapılmasının ilçenin turizmi ve tanıtımı açısından son derece önemli olduğuna dikkat çekerek, tüm siyasi partilerin de buna özen göstermelerini rica etti.

İl Başkanı Caboğlu’nun ardından partililere hitaben bir konuşma yapan MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ise, il başkanı ve teşkilat üyesi arkadaşlarına ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Özensel ayrıca “İl başkanımız tüm ilçe teşkilatlarını Akçakoca’da ağırlamayı tercih etti. Okan başkanımız çok güzel ev sahipliği yaptı. Kendilerine teşekkür ederken, bir kez daha tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum.” dedi.

Yorumlar (4)
Osman 8 ay önce
Maksat gezmek olsun.
hamza 8 ay önce
corona gorevde hayirli isler
Osman 8 ay önce
Hey maşAllah! Herkes dip dibe.
sadece insan 9 ay önce
Bari göstermelikte olsa maske taksaydınız da ,en azından insanlara takıyoruz deseydiniz. Maske takmadığınız gibi, bir de poz veriyorsunuz.Ayıp
17°
parçalı bulutlu