banner851

banner614

ÇAĞRI HEYETİ TARİH VERDİ

Kurultay tartışmaları süren MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli'den sonra Çağrı Heyeti de olağanüstü büyük kurultay tarihini açıkladı. Kurultayın,19 Haziran 2016 Pazar günü saat 10.00'da Ankara Büyük Anadolu Otel, Kongre ve Kültür Merkezi'nde toplanacağını açıklanırken, toplantıya çağrılması ve icrası hususunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi ile tüm iletişim kanallarınını açık olacağı vurgulandı.

banner619
Siyaset 30.05.2016, 13:06 30.05.2016, 13:07
772
ÇAĞRI HEYETİ TARİH VERDİ

 MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Olağanüstü Büyük Kurultayın 10 Temmuz'da yapılacağını  söylemesinin ardından gözler mahkeme tarafından görevlendirilen Çağrı Heyeti'ne çevrilmişti. Heyetten beklenen açıklama geldi ve MHP olağanüstü büyük kurultayı için tarih olarak 19 Haziran 2016 Pazar günü belirlendi. Çağrı Heyeti üyeleri Ali Sağır, Ayhan Erel ve Mehmet Bilgiç imzalı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kamuoyunun da malumu olduğu üzere, Milliyetçi Hareket Partisi Olağanüstü Büyük Kongresi'nin icrası ve toplantıya çağrılması amacıyla Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından Çağrı Heyetimiz görevlendirilmiş, Yargıtay 18. Hukuk Dairesi tarafından söz konusu karar oybirliği ile onanarak  kesinleşmiştir. Gelinen süreçte kongrenin toplantıya çağrılması ve icrası ile ilgili olarak Çağrı Heyetimiz tek yetkili ve görevli organ sıfatıyla olağanüstü büyük kongrenin 19 Haziran 2016 tarihinde saat 10.00’da Ankara Büyük Anadolu Hotels Esenboğa Thermal ve Kongre ve Kültür Merkezi Tesislerinde yapılması hususunda karar almıştır. Bundan sonraki süreç içerisinde Çağrı Heyetimiz tarafından bu görev yerine getirilirken kongrenin toplantıya çağrılması ve icrası hususunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimizle tüm iletişim kanallarımız açık olacaktır. Alınan kararın ve yapılacak Olağanüstü Büyük Kongre Toplantısının Türk Milletine ve Milliyetçi Hareket Partisi camiasına hayırlı olmasını diler, kamuoyuna saygıyla bildiririz."

HABER;C.ÜSTÜNER

 

banner844
Yorumlar (1)
nsm 5 yıl önce
bu saatten sonra, ülkeyi bu rezil halde görüp akli olan her mhp'li bahceli'yi postalar; aklini rafa kaldiran cakma vatansever de akp'nin istepneligine devam eder.